Historiek

  DATUM PLAATS DEELNEMERS-LANDEN BELGISCHE SELECTIE
1 07 - 14 Helsinki/Fin 1333 atleten; 9 mannen -
augustus 1983 153 landen 4 vrouwen
    14 landen met kampioenen; 25 met medailles; 44 met top 8 plaats
2 29 aug - Roma/Ita 1419 atleten; 9 mannen -
06 sep 1987 156 landen 3 vrouwen
    14 landen met kampioenen;  27 met medailles; 47 met top 8 plaats
3 23 aug - Tokyo/Jpn 1491 atleten; 5 mannen -
1/sep 1991 162 landen 4 vrouwen
    16 landen met kampioenen;  29 met medailles; 52 met top 8 plaats
4 13-22 Stuttgart/Ger 1630 atleten; 9 mannen -
augustus 1993 187 landen 3 vrouwen
    20 landen met kampioenen;  36 met medailles; 66 met top 8 plaats
5 04 - 13 Goteborg/Swe 1755 atleten; 10 mannen -
augustus 1995 190 landen 4 vrouwen
    24 landen met kampioenen;  43 met medailles; 69 met top 8 plaats
6 01-10 Athene/Gre 1785 atleten; 12 mannen -
augustus 1997 197 landen 1 vrouw
    26 landen met kampioenen;  41 met medailles; 68 met top 8 plaats
7 20-29 Sevilla/Esp 1750 atleten; 7 mannen -
augustus 1999 200 landen 4 vrouwen
    21 landen met kampioenen;  42 met medailles; 60 met top 8 plaats
8 03 - 12 Edmonton/Can 1602 atleten;  9 man - 4 vrouw
augustus 2001 189 landen 2 estafetten
    23 landen met kampioenen;  42 met medailles; 68 met top 8 plaats
9 23 - 31 augustus Parijs/Fra 1679 atleten;  8 man - 4 vrouw
2003 198 landen 2 estafetten
    23 landen met kampioenen;  43 met medailles; 68 met top 8 plaats
10 06 - 14 augustus Helsinki/Fin 1687 atleten;  12 man - 4 vrouw
2005 191 landen 1 estafette
    21 landen met kampioenen;  40 met medailles; 67 met top 8 plaats
11 25 aug - Osaka/Jpn 1800 atleten;  4 man - 7 vrouw
02 september 2007  197 landen 1 estafette
    22 landen met kampioenen;  46 met medailles; 73 met top 8 plaats
12 15 - 23 Berlijn/Ger 1895 atleten; 11 man - 6 vrouw
augustus 2009 200 landen 2 estafetten 
    19 landen met kampioenen;  37 met medailles; 62 met top 8 plaats  
13 27 aug - Daegu/Kor 1742 atleten; 4 man - 3 vrouw
04 sep 2011 199 landen 1 estafette
    16 landen met kampioenen;  41 met medailles; 66 met top 8 plaats   
14  10 - 18 Moskou/Rus 1784 atleten; 6 man - 5 vrouw
augustus 2013 203 landen 1 estafette
    18 landen met kampioenen;  38 landen met medailles; 60 met top 8 plaats
15 22 - 30 Peking/Chn  1761 atleten 11 man - 5 vrouw
augustus 2015 205 landen 1 estafette
    19 landen met kampioenen;  43 landen met medailles; 68 met top 8 plaats
16 04 - 13 Londen/Gbr 1857 atleten 9 man - 5 vrouw 
  augustus 2017   197 landen 1 estafette
    23 landen met kampioenen; 42 landen met medailles; 64 met top 8 plaats   
17 27 september - Doha/Qat   9 man - 12 vrouw
  06 oktober 2019   3 estafettes
    20 landen met kampioenen;  43 landen met medailles; 68 met top 8 plaats   
         
         

 

Belgische top 8-plaatsen

 
Gouden medailles
 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
  2017 Nafi Thiam Zevenkamp 6.784p 
         
 
Zilveren medailles
 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 2015 Philip Milanov Discus 66m90
2 2019 Naf Thiam Zevenkamp 6.677p
         
 
Bronzen medailles
 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1987 William Van Dijck 3000m Steeple 8.12.18
2 1999 Mohammed Mourhit 5000 meter 12.58.80
3 2007 Vrouwenteam 4x100 meter 42.75
    Olivia Borlée-Hanna Mariën-Elodie Ouedraogo-Kim Gevaert
4 2011  Kévin Borlée 400 meter  44.90 
5 2019 Mannenteam Tornados 4x400 meter 2.58.78
    Jonathan Sacoor-Robin Vanderbemden-Dylan Borlée-Kevin Borlée  
         
 
Vierde plaatsen
 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 2009  Mannenteam Tornados  4x400 meter 3.01.88 
    Antoine Gillet-Kevin Borlée-Nils Duerinck-Cedric Van Branteghem  
2 2013 Jonathan Borlée 400 meter 44.54
3 2017 Mannenteam Tornados  4x400 meter 3.00.04
    Robin Vanderbemden-Jonathan Borlée-Dylan Borlée-Kevin Borlée
         
 
Vijfde plaatsen
 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1987 Vincent Rousseau 5000 meter 13.28.56
2 2007  Kim Gevaert  100 meter 11.05 
3 2011 Jonathan Borlée 400 meter 45.07
4 2011 Tornados Mannen 4x400 meter  3.00.41 
    Jonathan Borlée-Antoine Gillet-Nils Duerinck-Kévin Borlée
5 2013 Tornados Mannen 4x400 meter  3.01.02
    Jonathan Borlée-Kévin Borlée-Dylan Borlée-Will Oyowé
6 2015 Tornados Mannen 4x400 meter  3.00.24
    Jonathan Borlée-Robin Vanderbemden-Kévin Borlée-Antoine Gillet
7 2019  Cheetahs Vrouwen 4x400 meter 3.27.15
    Hanne Claes-Imke Vervaet-Paulien Couckuyt-Camille Laus   
         
 
Zesde plaatsen
 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1983 Armand Parmentier Marathon 2.10.57
2 2003 Vrouwenteam 4x100m 43.45
    Katleen De Caluwé-Audrey Rochtus- Elodie Ouedraogo-Kim Gevaert
3 2005 Tia Hellebaut Hoogspringen 1m93
4 2019 Gemengd Team 4x400m 3.14.22
    Dylan Borlée-Hanne Claes-Camille Laus-Kevin Borlée
         
 
Zevende plaatsen
 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 2005 Kim Gevaert 200 meter 22.86
         
 
Achtste plaatsen
 
  JAAR NAAM DISCIPLINE PRESTATIE
1 1997 Patrick Stevens 200 meter 20.44
2 1999 Jonathan Nsenga 110 meter Horden 13.54
         

 

Samenvatting verdeling finaleplaatsen

Jaar Totaal Goud Zilver Brons 4de 5de 6de 7de 8ste Pnt.
Punten:   8 7 6 5 4 3 2 1 Tot
1983 Helsinki 1           1     3
1987 Rome 2     1   1       10
1991 Tokyo 0                 0
1993 Stuttgart 0                 0
1995 Göteborg 0                 0
1997 Athene 1               1 1
1999 Sevilla 2     1         1 7
2001 Edmonton 0                 0
2003 Parijs 1           1     3
2005 Helsinki 2            1   5
2007 Osaka 2     1   1       10
2009 Berlijn  1               5
2011 Daegu 3             14
2013 Moskou       1 1       9
2015 Peking 2             11
2017 Londen             13
2019 Doha 4      1     20
Totaal 25  1 2 5 3 7 4 1 2  
  Tot G Z B 4 5 6 7 8  

 

Alle Belgische resultaten volgens discipline

 
MANNEN
100 meter 1999 Kwartf. 6de: Patrick Stevens (10.23)(21v73)
  1997 Kwartf. 4de: Patrick Stevens (10.31)(25v102)
  1987 Kwartf. 6de: Ronald Desruelles (10.69)(29v51)
  1997 Kwartf. 6de: Erik Wymeersch (10.34)(31v102)
  1995 Kwartf. 7de: Patrick Stevens (10.42)(32v89)
  2001 Reeks 4de: Anthony Ferro (10.53)(41v77)
  1999 Reeks 5de: Erik Wymeersch (10.56)(49v73)
200 meter 1997 Finale 8ste: Patrick Stevens (20.44w)(8v63)
  2007 Halv.Fin 7de: Kristof Beyens (20.53)(13v48)
  1995 Halv.Fin 8ste: Patrick Stevens (20.79)(16v70)
  1999 Halv.Fin DNS: Patrick Stevens (Kwartf.: 4de, 20.49)(16v70)
  1997 Kwartf. 5de: Erik Wymeersch (20.73)(12v63)
  1993 Kwartf. 7de: Patrick Stevens (20.89)(20v68)
  2003 Kwartf. 7de: Cédric Van Branteghem (20.70)(21v32)
  2005 Kwartf. 7de: Kristof Beyens (21.43)(23v58)
  1999 Reeks 4de: Erik Wymeersch (20.89)(37v70)
  1995 Reeks 5de: Erik Wymeersch (21.01)(40v70)
  2001 Reeks 5de: Erik Wymeersch (21.17)
400 meter 2011 Finale Brons: Kévin Borlée (44.90) (3v38)
  2013 Finale 4de: Jonathan Borlée (44.54) (4v35)
  2011 Finale  5de: Jonathan Borlée (45.07) (5v38)
  2013 Halv.Fin. 4de: Kévin Borlée (45.03) (9v35)
  2015 Halv.Fin. 4de: Kévin Borlée (44.74)(11v44)
  2017 Halv.Fin. 4de: Kévin Borlée (45.10)(11v52)
  2019 Halv.Fin 4de: Jonathan Sacoor (45.03)(12v42)
  2009  Halv.Fin.  4de: Kevin Borlée (45.28) (12v50) 
  2003  Halv.Fin.  6de: Cédric Van Branteghem (45.27) (13v24) 
  2015 Halv.Fin. 5de: Jonathan Borlée (44.85) (14v44)
  2017 Halv.Fin. 5de: Jonathan Borlée (45.23)(16v52)
  2009 Reeks  6de: Cedric Van Branteghem (45.94) (27v50)
  2005 Reeks 5de: Cédric Van Branteghem (46.42)(32v53)
800 meter 1993 Halv.Fin 4de: Nathan Kahan (1.45.75)(28v54)
  2003 Halv.Fin. 4de: Joeri Jansen (1.46.78) (13v24)
  1997 Kwartf. 6de: Nathan Kahan (1.48.66)
  1987 Kwartf. 6de: Luc Bernaert (1.49.06)(27v41)
  2001 Reeks 6de: Tom Omey (1.48.37)(23v36)
  2001 Reeks 4de: Joeri Jansen (1.48.42)(24v36)
  2003 Reeks 6de: Tom Omey (1.48.93) (45v57)
  1997 Reeks 7de: Tim Rogge (1.48.38)(34v54)
  2005 Reeks  8ste: Tom Omey (1.49.62)(35v50)
1500 meter 2019 Halv.Fin 9de: Isaac Kimeli (3.37.50)(18v43)
  1993 Halv.Fin 7de: Christophe Impens (3.42.85)(20v43)
  2015 Halv.Fin. 8ste: Pieter-Jan Hannes (3.44.38)(20v41)
  1995 Halv.Fin 10de: Christophe Impens (3.44.86)(21v43)
  1983 Halv.Fin 12de: Eddy Stevens (3.42.63)(21v51)
  2003 Halv.Fin. 12de: Bert Leenaerts (3.43.02)(22v28)
  2005 Halv.Fin. 12de: Joeri Jansen (3.44.88)(24v37)
  2017 Reeks 11de: Ismael Debjani (3.43.71)(22v45)
  2013 Reeks 10de: Pieter-Jan Hannes (3.40.39)(25v37)
  2011 Reeks 10de: Jeroen D'hoedt (3.45.54) (31v38)
  2019 Reeks 10de: Ismael Debjani (3.39.11)(33v43)
  2009 Reeks 7de: Kristof Van Malderen (3.46.03) (38v53)
5000 meter 1999 Finale Brons: Mohammed Mourhit (12.58.80)(3v35)
  1987 Finale 5de: Vincent Rousseau (13.28.56)(5v34)
  2019 Finale 14de: Isaac Kimeli (13.44.29)(14v39)
  2005 Reeks 9de: Mohammed Mourhit (13.22.87)(16v35)
  2017 Reeks 11de: Soufiane Bouchikhi (13.28.64)(11v42)
  2017 Reeks 6de: Bashir Abdi (13.30.71)(19v42)
  2019 Reeks 13de: Robin Hendrix (13.39.69)(26v39)
  1995 Reeks 11de: Ruddy Walem (13.59.87)(33v44)
  2003 Reeks 11de: Hassan Mourhit (14.09.14)(21v23)
  2001 Reeks 16de: Tom Compernolle (14.27.83)(30v35)
10.000 meter 1997 Finale DNS: Mohammed Mourhit (reeks: 2de, 28.12.02)
  2019 R.Finale 15de: Soufiane Bouchikhi (28.15.43)(15v21)
  2013 R.Finale 23ste: Bashir Abdi (28.41.69) (23v32) 
  2001 R.Finale DNF: Mohammed Mourhit (26v28)
  2015 R.Finale DNF: Bashir Abdi
  1991 Reeks 13de: Vincent Rousseau (28.59.34)(25v36)
Marathon 1983 R.Finale 6de: Armand Parmentier (2.10.57)
  1983 R.Finale 9de: Karel Lismont (2.11.24)
  1987 R.Finale 10de: Dirk Vanderherten (2.16.42)(10v65)
  2015 R.Finale 16de: Abdelhadi El Hachimi (2.17.41)
  1993 R.Finale 24ste: Raf Wyns (2.25.30)(24v69)
  1983 R.Finale 30ste: Fred Vandervennet (2.17.11)
  2019 R.Fiale 42ste: Thomas De Bock (2.21.13)(42v73)
  1993 R.Finale DNF: Marnix Goegebeur (69 dlnrs)
  2017 R.Finale DNF: Abdelhadi El Hachimi
110m Horden 1999 Finale 8ste: Jonathan Nsenga (13.54)(8v41)
  1993 Halv.Fin 5de: Hubert Grossard (13.61)(14v45)
  1997 Halv.Fin 7de: Jonathan Nsenga (13.58)(13v46)
  2007 Halv.Fin 7de: Adrien Deghelt (13.70)(20v40)
  2001 Halv.Fin 7de: Jonathan Nsenga (13.89)(21v41)
  2005 Halv.Fin 7de: Jonathan Nsenga (13.94)(21v46)
  1995 Kwartf. 5de: Jonathan Nsenga (13.67)(17v48)
  1997 Kwartf. 6de: Sven Pieters (13.55)(20v46)
  1995 Kwartf. 6de: Johan Lisabeth (13.77)(19v48)
  1997 Kwartf. 8ste: Hubert Grossard (14.01)
  2009 Reeks  6de: Adrien Deghelt (13.78) (34v46) 
  1995 Reeks 5de: Frank Asselman (13.85)(33v48)
  2009 Reeks 6de: Damien Broothaerts (14.15) (42v46)
  1987 Reeks DNF: Alain Cuypers
  2003 Reeks DNF: Jonathan Nsenga
  2013 Reeks DNS: Adrien Deghelt
400m Horden 1983  Halv.Fin 7de: Rik Tommelein (50.54)(14v34)
  2015 Halv.Fin 8ste: Michael Bultheel (49.66)(22v41)
  1993 Halv.Fin 6de: Marc Dollendorf (49.93)(22v48)
  2009  Reeks 6de: Michael Bultheel (49.67)(19v32)
  1991 Reeks 5de: Alain Cuypers (50.21)(23v36)
  1997 Reeks 4de: Jean-Paul Bruwier (49.56)(26v51)
  1993 Reeks 5de: Jean-Paul Bruwier (50.05)(25v48)
  1987 Reeks 4de: Rik Tommelein (50.63)(26v45)
  1997 Reeks 4de: Marc Dollendorf (49.66)(27v51)
  1987 Reeks 6de: Michel Zimmermann (50.70)(30v45)
  1995 Reeks 7de: Marc Dollendorf (50.47)(32v54)
  1991 Reeks 7de: Marc Dollendorf (51.45)(32v36)
  1995 Reeks 7de: Jean-Paul Bruwier (50.96)(37v54)
3000m Steeple 1987 Finale Brons: William Van Dijck (8.12.18)
  1991 Finale 9de: William Van Dijck (8.30.46)
  1983 Halv.Fin 10de: William Van Dijck (8.39.01)
  2009 Reeks  8ste: Krijn Van Koolwijk (8.24.22) (16v39)
  2005 Reeks 7de: Krijn Van Koolwijk (8.28.92)(24v40)
  2007 Reeks 9de: Krijn Van Koolwijk(8.29.18)(15v38)
  2009 Reeks 9de: Pieter Desmet (8.31.81) (23v39) 
  1983 Reeks 10de: Peter Daenens (8.39.66)
  2007 Reeks 11de: Pieter Desmet (8.55.99)(34v38)
  2005 Reeks 13de: Pieter Desmet (8.48.05)(38v40)
Hoogspringen 1983 Finale 14de: Eddy Annys (2m19)
Polsstokspringen 2005 Finale 10de: Kevin Rans (5m35)(10v27)
  2019 Finale 12de: Ben Broeders (5m55)(12v30)
  2009 Finale  12de: Kevin Rans (5m50)(12v34) 
  2017 Finale NM: Arnaud Art (-)(10v29)
  2003 Kwalif. Gr.12de: Thibaut Duval (5m35) (22v32)
  1999 Kwalif. Gr.13de: Thibaut Duval (5m40)(22v31)
  2007 Kwalif.  Gr.13de: Kevin Rans (5m40)(21v30)
  1995 Kwalif. Gr.14de: Domitien Mestre (5m20)(26v37)
  2015 Kwalif. 31ste: Arnaud Art (5m40) (31v35)
Verspringen 1999 Finale 11de: Erik Nys (7m83)(11v42)
Hinkstapspringen 1987 Kwalif. 8ste: Didier Falise (16m51)(14v32)
  2005 Kwalif. NM: Michael Velter (-)(28v28)
Kogelstoten Nihil    
Discuswerpen 2015 Finale Zilver: Philip Milanov (66m90)(2v31)
  2003 Kwalif. 9de: Jo Van Daele (61m64) (14v27)
  2019 Kwalif. 15de: Philip Milanov (60m24)(29v32)
  2001 Kwalif. 9de: Jo Van Daele (60m19)(17v26)
  2005 Kwalif. 8ste: Jo Van Daele (61m12)(19v26)
  1997 Kwalif. 13de: Jo Van Daele (58m66)(25v42)
Hamerslingeren Nihil    
Speerwerpen 2009 Kwalif. 23ste: Tom Goyvaerts (77m37) (23v47)
  1999  Kwalif.  12de: Johan Kloeck (74m87)(25v29)
  2001 Kwalif. 12de: Marc Van Mensel (71m89)(25v27)
  2009 Kwalif. 39ste: Thomas Smet (70m35) (39v47)
20 km Snelw. 1983 R.Finale 48ste: Jos Martens (1.34.39)
50 km Snelw. 1991 R.Finale 9de: Godfried Dejonckheere (4.07.44)
  1987 R.Finale 10de: Godfried Dejonckheere (3.52.21)(10v37)
  1993 R.Finale Disq.: Godfried Dejonckheere (45 dlnrs)
  1997 R.Finale Disq.: Dirk Nicque
4x100 meter 2003 reeks 4de: 39.05 (BR) (17v27)
Bongelemba-Ferro-Beyens-Debaerdemaker
  2001 Reeks 5de: 39.22 (BR) (17v25)
Bongelemba-Ferro-Rans-Wymeersch
4x400 meter 2019 Finale BRONS: 2.58.78 (3v16)
Sacoor-Vanderbemden-D.&K.Borlée
  2017 Finale 4de: 3.00.04 (4v16)
Vanderbemden-Jo.-Dyl.-Kevin Borlée
  2009 Finale 4de: 3.01.88 (4v13)
Gillet-K.Borlée-Duerinck-V.Branteghem
  2015 Finale 5de: 3.00.24 (5v16)
J.Borlée-Vanderbemden-Gillet-K.Borlée
  2011 Finale  5de: 3.00.41 (5v16)
J.Borlée-Gillet-Duerinck-K.Borlée
  2013 Finale 5de: 3.01.02 (5v24)
J.Borlée-K.Borlée-D.Borlée-Oyowe
Tienkamp 2019 RFinale 9de: Thomas Van Der Plaetsen (8.125p)(9v23)
  2007 RFinale 11de: Hans Van Alphen (8.034p)(11v30)
  2011 RFinale  13de: Thomas Van der Plaetsen (8.069p)(13v30) 
  2015 RFinale 14de: Thomas Van Der Plaetsen (8.035p)
  2005  RFinale  14de: Frédéric Xhonneux (7.616p)(14v25)
  2013 RFinale  15de: Thomas Van Der Plaetsen (8.255p)
  2007 RFinale 15de: François Gourmet (7.974p)(15v30)
  2015 RFinale 22ste: Niels Pittomvils (6.678p)
  2017 RFinale  DNF: Thomas Van Der Plaetsen 
       
GEMENGD
  2019 Finale 6de (3.14.22) (6v16): D.Borlée-H.Claes-C.Laus-K.Borlée
       
       
VROUWEN
100 meter 2007 Finale 5de: Kim Gevaert (11.05)(5v69)
  2005  Halv.Fin.  7de: Kim Gevaert (11.30)(13v55)
  2003  Halv.Fin.  7de: Kim Gevaert (11.32)(12v16) 
  2001 Kwartf. 4de: Kim Gevaert (11.56)(24v57)
  1987 Kwartf. 7de: Ingrid Verbruggen (11.78)(27v51)
  1999 Kwartf. 8ste: Kim Gevaert (11.54)(27v51)
200 meter 2005 Finale 7de: Kim Gevaert (22.86)(7v27)
  2003  Halv.Fin 5de: Kim Gevaert (22.86) (8v16) 
  2001 Halv.Fin. 8ste: Kim Gevaert (23.29)(19v38)
  2009 Halv.Fin. 8ste: Olivia Borlée (23.42)(21v43) 
  2007 Halv.Fin DNS: Kim Gevaert (16v41)
  1999 Kwartf. 8ste: Kim Gevaert (23.16)(25v44)
  2019 Reeks 5de: Imke Vervaet (23.24) (27v45)
  1987 Reeks 4de: Ingrid Verbruggen (23.77) (19v29)
  2015 Reeks 6de: Cynthia Bolingo (23.45)(43v49)
400 meter Nihil    
800 meter 1999 Halv.Fin. 8ste: Sandra Stals (2.09.22)(1v36)
  2019 Reeks 6de: Renée Eykens (2.03.65) (32v41)
  2003 Reeks 7de: Sandra Stals (2.06.12) (34v40)
1500 meter 2001 Halv.Fin. 8ste: Veerle Dejaeghere (4.15.70)(17v38)
  1983 Reeks 5de: Betty Vansteenbroek (4.12.93)
  2003 Reeks 9de: Veerle Dejaeghere (4.19.08)(26v30)
3000 meter 1983 Reeks DNF: Betty Vansteenbroek
5000 meter 1995 Reeks 5de: Anne-Marie Danneels (15.33.70)(14v47)
  2005 Reeks 11de: Veerle Dejaeghere (15.47.01)(23v30)
  2013 Reeks Almensh Belete (16.03.03)(16v22)
10.000 meter 1999 Finale 9de: Marleen Renders (31.51.21)(9v30)
  2007 Finale 10de: Nathalie De Vos (32.38.60)(10v21)
  1995 Finale 11de: Lief Slegers (32.10.59)(11v35)
  1987 Finale 12de: Marleen Renders (32.12.51)(12v37)
  1995 Finale 17de: Marleen Renders (32.47.46)(17v35)
  2015 Finale 21ste: Almensh Belete (32.47.62)
  1997 Finale DNF: Marleen Renders (reeks:12de, 33.02.37) (32dln)
  1991 Reeks 16de: Lief Slegers (32.31.55) (28v49)
  1987 Finale DNF: Lief Slegers (22v37)
Marathon 1987 R.Finale 15de: Agnes Pardaens (2.39.52)(15v42)
  2001 R.Finale 18de: Marleen Renders (2.33.25)(18v53)
  1983 R.Finale 20ste: Magda Ilands (2.40.52)
  2019 R.Finale 31ste: Manuela Soccol (2.59.11)(31v68)
  1983 R.Finale DNF: Marie-Christine Deurbroeck
  2019 R.Finale DNF: Hanna Vandenbussche
100m Horden 2015 Halv.Fin. 3de: Anne Zagré (12.88) (11v37)
  1991 Halv.Fin 6de: Sylvia Dethier (13.18) (12v32)
  2009 Halv.Fin 6de: Eline Berings (12.94 NR)(14v37) 
  2017 Halv.Fin 8ste: Anne Zagré (13.34)(24v34)
  2013 Halv.Fin. DIS: Anne Zagré (24v36)
  2019 Halv.Fin DIS: Anne Zagré (24v38)
  2007  Reeks  5de: Eline Berings (12.97 NR) (19v34)
  2011 Reeks  7de: Anne Zagré (13.47)(32v38) 
  2017 Reeks 7de: Eline Berings (13.35)(33v40)
  2009 Reeks DNF: Elisabeth Davin
  2013 Reeks DNS: Sara Aerts
400m Horden 2011 Halv.Fin 5de: Elodie Ouedraogo (55.29)(11v38)
  2019 Halv.Fin 5de: Hanne Claes (55.25)(12v24)
  2015 Halv.Fin 5de: Axelle Dauwens (55.82)(12v37)
  1993 Halv.Fin 7de: Ann Maenhout (56.14)(18v36)
  2009 Halv.Fin 8ste: Elodie Ouedraogo (57.58) (23v36)
  1999 Reeks 5de: Ann Mercken (55.84)(21v28)
  2013 Reeks 5de: Axelle Dauwens (56.85) (21v32)
  1991 Reeks 5de: Ann Maenhout (58.39)(26v34)
  2007 Reeks 6de: Elodie Ouedraogo (56.44)(23v37)
  2019 Reeks 6de: Paulien Couckuyt (57.15)(32v39)
3000m Steeple 2007 Finale 11de: Veerle Dejaeghere (9.40.10)(11v54)
  2005  Reeks  8ste: Stephanie De Croock (9.54.78)(22v35)
  2007 Reeks  12de: Stephanie De Croock (10.01.74)(33v54)
  2007 Reeks DNF: Sigrid Vanden Bempt (54 dlnrs)
Hoogspringen 2005 Finale 6de: Tia Hellebaut (1m93)(6v29)
  2019 Finale 11de: Claire Orcel (1m89) (11v29)
  2007 Finale 14de: Tia Hellebaut (1m90)(14v29)
  1983 Finale  15de: Chris Soetewey (1m84)(15v33)
  1995 Kwal. 12de: Natalja Jonckheere (1m85)(24v35)
  1993 Kwal. 12de: Sabrina De Leeuw (1m84)(25v37)
Polsstokspringen 2019 Kwal.  10de: Fanny Smets (4m50) (20v32) 
  2017 Kwal. 11de: Fanny Smets (4m20)(20v30)
Verspringen 1993 Kwal. 15de: Sandrine Hennart (5m90)(31v38)
Hinkstapspringen 2009 Kwal. 20ste: Svetlana Bolshakova (13m89)(20v34)
Kogelstoten Nihil    
Discuswerpen 1991 Kwal. 9de: Marie Paule Geldhof (57m26)
Speerwerpen Nihil    
Hamerslingeren Nihil    
Zevenkamp 2017 R.Finale Goud: Nafi Thiam (6.784p)(1v28)
  2019 R.Finale Zilver: Nafi Thiam (6.677p)(2v20)
  2015 R.Finale 11de: Nafi Thiam (6.289p)
  2019 R.Finale 11de: Hanne Maudens (6.088p)(11v20)
  2013 R.Finale 14de: Nafi Thiam (6.070p)
  2001 R.Finale 14de: Tia Hellebaut (5.680p)(14v17)
  2019 R.Finale 15de: Noor Vidts (5.989p)(15v20)
  1991 R.Finale 21ste: Ingrid Didden (5.855p)
  2017 R.Finale 23ste: Hanne Maudens (5.749p) (23v28)
  2003 R.Finale DNF: Tia Hellebaut
  2009 R.Finale  DNF: Sara Aerts 
  2011 R.Finale  DNF: Sara Aerts 
4x100 meter 2007 Finale Brons: 42.75 
Borlée-Marien-Ouedraogo-Gevaert (3v18)
  2003  Finale  6de: 43.45
De Caluwé-Rochtus-Ouedraogo-Gevaert 
  2005 Reeks 3de: 43.40 (8v18)
De Caluwé-Callaerts-Ouedraogo-Gevaert
  2009 Reeks  6de: 43.99 (12v17)
O.Borlée-Mariën-Ouedraogo-Zagré 
  2001 Reeks 5de: 44.19 (12v14)
Callaerts-De Caluwé-Ouedraogo-Gevaert
4x400 meter 2019 Finale 5de: 3.27.15 (5v15)
Claes-Vervaet-Couckuyt-Laus 
       

 

Nieuws