Juniores Mannen

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2019  24-feb  Tim Ruben Simon 2000
Brussel Van de Velde/DUFF Verheyden/EA  Meganck/EA 2001 
2018  25-feb  Tim Lucas Rayan Van- 1999
Brussel Van de Velde/DUFF  Da Silva/RFCL  derpoorten/KAAG  2000 
 2017  12-mrt Remi John Guillaume 1998
Wachtebeke Schyns/HERV Heymans/DCLA  Grimard/DCLA 1999 
2016  13-mrt Guillem Oussama Clement 1997
Wachtebeke  Pennewaert/USBW  Lonneux/RFCL  Deflandre/HERV  1998 
2015 
(c)
15-mrt  Dieter  Amaury Sebbe 1996
Wachtebeke  Kersten/ADD  Gouverneur/CABW Francken/OLSE  1997 
2014
(b)
09-mrt Dieter Maarten Simon 1995
Wachtebeke Kersten/ADD Kersten/ADD Debognies/OEH 1996
2013 10-mrt Stene Isaac Michiel Robin 1994
Oostende  Kimeli/OEH Van Dyck/ACHL  Hendrix/VAC  1995
2012 11-mrt Stene Lahsene Isaac Steven 1993
Oostende  Bouchikhi/OLSE Kimeli/OEH  Casteele/KKS 1994 
2011 13-mrt Stene Pieter-Jan Valere Tarik 1992
Oostende  Hannes/OLSE  Hustin/DAMP Moukrime/HERV  1993 
2010 14-mrt Stene Erwin Mats Thomas 1991
Oostende Leysen/ZWAT  Lunders/LYRA  De Bock/RCG 1992
2009 01-mrt Stene Jeroen Dieter Soufiane 1990
Oostende  D'hoedt/OEH  Vanstreels/DUFF  Bouchikhi/OLSE 1991
2008 9-mrt Stene Koen Jeroen Soufiane 1989
Oostende Naert/EA D'hoedt/OEH Bouchikhi/OLSE 1990
2007 11-mrt Stene Ruben  Pieter-Jan Sanne 1988
Oostende Vandevelde/FLAC Van Eynde/DCLA Torfs/DUFF 1989
2006
(a)
12-mrt Stene Kim Ruben Sanne 1987
Oostende Ruell/DCLA Vandevelde/FLAC Torfs/DUFF 1988
2005 27-feb Maarten Franky Jean-Pierre 1986
Oostende Bosmans/ACBR Hernould/USTA Weerts/DAMP 1987
2004 07-mrt Mario Van Gert Van Franky 1985
Oostende Waeyenberge/DUFF Poucke/KAAG Hernould/USTA 1986
2003 09-mrt Mario Van Gert Van Kristof 1984
Oostende Waeyenberge/DUFF Poucke/KAAG Mouton/ACME 1985
2002 10-mrt Pieter Dries Stein 1983
Oostende Desmet/AZW Busselot/ACP Van Es/DUFF 1984
2001 18-mrt Tim Philippe Pieter 1982
Oostende Stessens/LOOI Verleyen/FLAC Desmet/AZW 1983
2000 12-mrt Krijn Van Koen Yannick 1981
Oostende Koolwyk/LOOI Wilssens/VOLH Cloux/RFCL 1982
1999 14-mrt Hans Matthieu  Yannick 1980
Oostende Janssens/BONH Van Diest/CABW Cloux/RFCL 1981
1998 08-mrt Joeri Bram Bart 1979
Oostende Jansen/ACHL Vandamme/OB Evens/AVT 1980
1997 02-mrt Jerome Van de Nick Ahmed 1978
Averbode Meerssche/RISC Govaerts/TUAC Elgharib/RFCL 1979
1996 03-mrt Kjell Van- William Steven 1977
Monceau melkebeke/RCG Vleirick/RCG Heemskerk/ATLA 1978
1995 05-mrt Gunther Nico Pieter Van 1976
Waregem Methot/HERA Noe/DCLA Thournout/KKS 1977
1994 06-mrt Pieter Van Karel Tom 1975
Monceau Thournout/KKS Dewaele/AZW Compernolle/AVMO 1976
1993 14-mrt Tim François Paul 1974
Mechelen De Cock/OEH Carpentier/SPA Engels/ACME 1975
1992 08-mrt Daniel Ali Jurgen 1973
Averbode De Clerck/DUFF Abdi Isse/RCB Vandewiele/KKS 1974
1991 03-mrt Tom Van Koen Van Denis 1972
Antwerpen Hooste/AVLO Rie/ACP Renuart/CSC 1973
1990 11-mrt Philippe Tom Van Ben Mohamed 1971
Amay Jacquemin/DAMP Hooste/AVLO Rachid/ESC 1972
1989 12-feb Hans Geert Jerome 1970
Waregem Ulin/HOUT Royaert/AZW Claeys/ACG 1971
1988 28-feb Wendy Freddy Marc Vander- 1969
Oostende Hermans/LOOI Van Winghe/OPW straeten/OEH 1970
1987 01-mrt Luc Rik Marc Vander- 1968
Mol Peerlinck/HAMM Stepman/KAAG straeten/OEH 1969
1986 09-mrt Ruddy Luc Erik 1967
Waregem Walem/MOHA Peerlinck/HAMM Detier/KAAG 1968
1985 10-mrt Jo Peter Gerdy 1966
Zolder Slagmolen/DUFF Govaerts/DUFF Roose/KKS 1967
1984 04-mrt Jo Peter Peter Vande- 1965
Hechtel Slagmolen/DUFF Govaerts/AAC kerkhove/ASVO 1966
1983 27-feb Benny Arnold Van Marc 1964
Hechtel Pollentier/HCO Heesvelde/ASRI Nelis/AVMO 1965
1982 28-feb Johan Bart De Chris 1963
Waregem Vandelanotte/HAC Keyser/HAMM Reynders/ACKO 1964
1981 08-mrt Vincent Wim Marc 1962
Hechtel Rousseau/MOHA Willaert/HAMM Maes/LOOI 1963
1980 24-feb Guy Johan William 1961
Waregem Lefevre/SMAC Van Oost/HOUT Van Dijck/LOOI 1962
1979 04-mrt Eddy Peter Patrick 1960
Waregem De Pauw/ZOVA Daenens/OB Deliveyne/ASSA 1961
1978 05-mrt Eddy Patrick Dirk 1959
Waregem De Pauw/ZOVA Deliveyne/ASSA Mattheus/HOUT 1960
           
Opmerkingen:          

(a): 1ste: Atelaw Bekele/AVZK-Eth; 2de: Tasama Faisa Dame/RFCL-Eth
(b): Manuel De Backer/ESAK-Ned wordt 3de.
(c):  Manuel De Backer/ESAK-Ned wordt 1ste.

 
           

Scholieren - Jongens - Tweedejaars

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2019 24-feb Abdullah Donald Lucas 2002
Brussel Dubad/KKS Lalmand/WS Lievens/ZA
2018  25-feb  Lennert Robin Bezuayehu 2001 
Brussel Dewulf/RCG  Toye/KKS  Petersen/DUFF 
2017 12-mrt Tim  Antoine Bo 2000
Wachtebeke Van de Velde/DUFF Senard/SER Van Aken/LEBB
2016 13-mrt  Remi Guillaume Cisse 1999 
Wachtebeke  Schyns/HERV  Grimard/DCLA  De Locht/ACW 
2015  15-mrt  Guillem Rob Ziad  1998 
Wachtebeke  Pennewaert/USBW  Scheerlinck/VAC  Audah/RIWA 
2014 09-mrt Dorian Henok Vic 1997
Wachtebeke Boulvin/CABW Vermeire/AZW Vandamme/HCO
2013 10-mrt Stene Simon Sebbe Simon 1996 
Oostende  Debognies/OEH  Francken/OLSE  Petitjean/RESC
2012 11-mrt Stene Jelle Sander Michiel 1995
Oostende Biebaut/RCG Van de Putte/ROBA Van Dyck/ACHL
2011 13-mrt Stene Steven Toon Brecht 1994 
Oostende  Casteele/KKS  Mariën/GRIM  Bertels/ABES 
2010 14-mrt Stene Valere Lahsene Martijn 1993
Oostende  Hustin/DAMP Bouchikhi/OLSE  Scheepers/SACN 
2009 01-mrt Stene Tarik Dries Jonathan Van 1992
Oostende  Moukrime/HERV  Basemans/DCLA  Winkel/DUFF 
2008  9-mrt Stene Thomas Jente Timothy Vande- 1991
Oostende  De Bock/VS Joly/DUFF  Wattijne/ACG
2007 11-mrt Stene Dieter Jeroen Soufiane 1990 
Oostende Vanstreels/DUFF D'hoedt/OEH Bouchikhi/OLSE
2006 12-mrt Stene Pieter-Jan Florent Stijn 1989
Oostende Van Eynde/DCLA Caelen/HERV Garain/ACP
2005 27-feb Thibaut Van- Sanne Younis 1988
Oostende denabeele/CABW Torfs/DUFF Vossen/AVT
2004 07-mrt Bernard Bert Kim 1987
Oostende Bong/HF Vermander/VITA Ruell/DCLA
2003 09-mrt Franky Michael Arnaud 1986
Oostende Hernould/USTA Brandenbourg/ARCH Hayen/RFCL
2002 10-mrt Mario Van  Gert Van Frederik 1985
Oostende Waeyenberge/DUFF Poucke/ACNS De Vuyst
2001 18-mrt Denis Mark Glen 1984
Oostende Galerin/DAMP Shankey/DCLA Laurens/AVZK
2000 12-mrt Lander Sebastien Pieter 1983
Oostende Tytgat/AZW Heylens/SMAC Sollier/ACG
1999 14-mrt Jerome Tom Benjamin 1982
Oostende Collot/BBS Van Rooy/ACHL Barbier/RCSC
1998 08-mrt Matthieu Tom Stijn 1981
Oostende Vandiest/CABW Ysebaert/OB Cosyns/DEIN
1997 16-mrt Davy Freek Vincent 1980
Mol Thielens/HCO Wittemans/BETA Merckx/DCLA
1996 17-mrt Nick Peter Pieter 1979
Zolder Govaerts/TUAC Vanhelden/AVT Vermont/SPVI
1995 19-mrt Ben Norddine Augustin 1978
Sinaai Quintelier/ZELE Amrani/AZW Forget/RIWA
1994 12-mrt William Kjell Van- Koen 1977
Bornem Vleirick/KKS melkebeke/RCG Vermeulen/AVLO
1993 07-mrt Gunther Pieter Van- Niek 1976
Sinaai Methot/HERA thournout/KKS Deraedt/AVR
1992 15-mrt Wim Kurt Kenny 1975
Marche Van Hees/VMOL Leyten/ARAC Dechamps/OVER
1991 02-mrt Jurgen Pieter Kristof Van der 1974
Waregem Vandewiele/KKS Torfs/ACHL Heyden/DAK
1990 10-mrt Jean-Yves Bart Peter 1973
Zolder Debroux/CABW De Loof/AJAX Ghyselinck/AZW
1989 26-feb Denis Rik Gert 1972
Flémalle Renuart/RCSC Courtens/VAC Teniers/BOOI
1988 06-mrt Jerome Olivier Christophe Van- 1971
Vilvoorde Claeys/ACG Fumière/SCA demeersch/AVR
1987 01-mrt Robin Hans Filip 1970
Mol Heus/KATW Ulin/HOUT Hanssens/KAAG
1986 09-mrt Filip Wendy Hans Vander- 1969
Waregem Steyaert/AJAX Hermans/LOOI hoeven/VS
1985 10-mrt Rik Luc Luc 1968
Zolder Stepman/KAAG Peerlinck/HAMM Herremans/AVT
1984 04-mrt Erik M. Thierry 1967
Hechtel Detier/KAAG Vandewalle/KAAG Jacob/SPA
1983 27-feb Jo Rocky Peter 1966
Hechtel Slagmolen/DUFF Angonese/ULA Govaerts/AAC
1982 28-feb Marc Arnold Van Franky Van  1965
Waregem Nelis/AVMO Heesvelde/ASRI Hauwaert/AVMO
1981 08-mrt Raf Johan Bart 1964
Hechtel Wyns/DUFF Vandelanotte/HOUT De Keyser/HAMM
1980 24-feb Marc Dirk Thierry 1963
Waregem Maes/LOOI Van Hamme/OB Severijns/LOOI
1979 04-mrt Dirk Vincent Hans Van 1962
Waregem Verstraeten/DIAK Rousseau/MOHA Lysebettens/ZELE
1978 05-mrt Eddy Luc Jos 1961
Waregem Stevens/FCL De Koster/ACV Maes/AVT
   

Scholieren - Jongens - Eerstejaars

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2019 24-feb Thijs Senne  Antoine 2003 
Brussel Roelen/ACG* Biesmans/ATLA Lengelé/OSGA 
2018  25-feb  Abdullah Thomas  Yvan-Kevin 2002 
Brussel Dubad/KKS  Willems/OLSE  Shumbusho/ROBA 
2017   12-mrt  Stijn Pieter-Jan Toon 2001 
Wachtebeke  Thienpondt/ASVO  Appels/ATAC  Poppe/EA 
2016  13-mrt Tim  Antoine Bo 2000 
Wachtebeke  Van de Velde/DUFF  Senard/SER  Van Aken/LEBB 
2015  15-mrt Lucas Jean  Mathieu 1999 
Wachtebeke  Da Silva/RFCL  Broze/RIWA  Willems/ACME 
2014 09-mrt Dries Rob Guillem 1998
Wachtebeke De Smet/LEBB Scheerlinck/VAC Pennewaert/USBW
2013 10-mrt Stene Henok Francois Arne 1997 
Oostende  Vermeire/AZW  Cornet/HF  Van Opstal/VAC 
2012 11-mrt Stene Sebbe Arno Joppe 1996 
Oostende Francken/ESAK Nackaerts/DUFF  Geluykens/ZWAT
2011 13-mrt Stene Laurens Vander- Robin Paul De 1995
Oostende  linden/DCLA  Hendrix/RAM Ruyter/KAAG 
2010 14-mrt Stene Brecht Toon Thomas Van 1994
Oostende  Bertels/ABES  Mariën/GRIM  Haele/RCT 
2009 01-mrt Stene Valere Lahsene Dorian 1993
Oostende  Hustin/DAMP  Bouchikhi/OLSE Fintolini/RFCL 
2008 9-mrt Stene Braam Pieter-Jan Tarik 1992
Oostende Goessens/LEBB Hannes/OLSE Moukrime/HERV
2007  11-mrt Stene Thomas Jente Tom De 1991
Oostende De Bock/VS Joly/DUFF Paermentier/VS
2006 12-mrt Stene Dieter Jonas Tim 1990
Oostende Vanstreels/DUFF Sergooris/DAC Van Hemel/VMOL
2005 27-feb Pieter-Jan Brian Van den Koen 1989
Oostende Van Eynde/DCLA Bossche/ACHL Naert/FLAC
2004 07-mrt Thibaut Vanden- Michael Van Den Tim Van 1988
Oostende abeele/CABW Broeck/LEBB Reeth/HALE
2003 09-mrt Bert Bernard Nicolas 1987
Oostende Vermander/VITA Bong/HF Dieudonne/SMAC
2002 10-mrt Franky Brecht Yeray 1986
Oostende Hernould/OSGA Vermeersch/OB Luxem/OLSE
2001 18-mrt Mario Van  Dennis Frederik 1985
Oostende Waeyenberge/DUFF Laerte/DUFF De Vuyst/ASVO
2000 12-mrt Joris Denis Bart 1984
Oostende De Vulder/ACG Galerin/DAMP De Smedt/SPBO
1999 14-mrt Lander Sebastien Pieter 1983
Oostende Tytgat/AZW Heylens/SMAC Sollier/ACG
1998 08-mrt Tim Jerome Tom 1982
Oostende De Vilder/HCO Collot/BBS Van Rooy/ACHL
1997 16-mrt Ralf Matthieu Stijn 1981
Mol Schutters/GENK Vandiest/CABW Cosijns/DEIN
1996 17-mrt Vincent Freek Frederick 1980
Zolder Merckx/DCLA Wittemans/BETA Verhagen/ACW
1995 19-mrt Nick Fabian Filip 1979
Sinaai Govaerts/ARAC Haezebrouck/EAH Crommen/ATLA
1994 12-mrt Ben Norddine Yuri 1978
Bornem Quintelier/ZELE Amrani/AZW Sneyders/TUAC
1993 07-mrt Vincent Kjell Van- Carl 1977
Sinaai Tillieux/AVT melkebeke/KAAG Noens/AVLO
1992 15-mrt Gunther Ridouane Nico 1976
Marche Methot/WESP Es-Saadi/DAK Noe/DCLA
1991 02-mrt Wim Bjorn Sebastien Van- 1975
Waregem Van Hees/VMOL Voet/AAC dendijck/RUSTA
1990 10-mrt Jurgen Pieter Jimmy 1974
Zolder Vandewiele/HOUT Torfs/ACHL Mebis/AVT
1989 26-feb Daniel Bart Jurgen 1973
Flémalle De Clerck/VOLH Blommaert/BAAS Vercammen/LEBB
1988 06-mrt Joris Nik Christophe Van 1972
Vilvoorde Torfs/ACHL Heremans/DILB Den Bulck/LOOI
1987 01-mrt Jerome Alain Joska 1971
Mol Claeys/ACG Delplace/DILB Demuynck/WAC
1986 09-mrt Frank Hans Alain 1970
Waregem Desmet/GREA Ulin/HOUT Charlier/HERV
1985 10-mrt Frank Filip Wendy 1969
Zolder Vandebosch/HDD Steyaert/AJAX Hermans/LOOI
1984 04-mrt Bart Rik Luc 1968
Hechtel Meganck/EA Stepman/KAAG Herremans/AVT
1983 27-feb Erik Gino Ruddy 1967
Hechtel De Tier/KAAG Van Geyte/HAMM Walem/MOHA
1982 28-feb Peter Dirk Jo 1966
Waregem Govaerts/AAC Van Verre/LEBB Slagmolen/DUFF
1981 08-mrt Jean-Michel Van- Arnold Van Marc 1965
Hechtel De Weert Heesvelde/ASR Nelis/AVMO
1980 24-feb Raf Johan Van- Bart 1964
Waregem Wijns/DUFF delanote/HOUT De Keyser/HAMM
1979 04-mrt Marc Patrick De Benoni Van 1963
Waregem Maes/LOOI Meulenaer/ACW Butsele/ASVO
1978 05-mrt Dirk Danny Dirk 1962
Waregem Janssens/AJAX Schuermans/AVT Verstraeten/DIAK
   

Cadetten - Jongens - Tweedejaars

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2019 24-feb  Casper Mathis Nicolas 2004
Brussel Lievens/VAC Lievens/VAC Mearegu/DAMP 
2018  25-feb  Noah Tom Thijs 2003 
Brussel Konteh/OLSE  Delrez/RFCL  Roelen/ACG 
2017 12-mrt Tibo Van- Louis Yvan-Kevin 2002
Wachtebeke denbroucke/MACW Vanroy/ABES Shumbusho/ROBA
2016  13-mrt Louis Van- Lennert Thibo 2001 
Wachtebeke  dermessen/CABW  Dewulf/RCG  Dewulf/AVR 
2015  15-mrt  Tim Antoine Bo 2000 
Wachtebeke  Van de Velde/DUFF  Senard/SER  Van Aken/LEBB 
2014 09-mrt Cisse Lucas Mathieu 1999
Wachtebeke De Locht/ACW Da Silva/RFCL Willems/ACME
2013 10-mrt Stene Sander Rob Bastiaan 1998 
Oostende  Vercauteren/ATAC  Scheerlinck/VAC  Ameryckx/OPW 
2012 11-mrt Stene Dorian Romain Arne 1997 
Oostende  Boulvin/CABW  Angonese/DAMP  Van Opstal/VAC 
2011 13-mrt Stene Sebbe Kobe Bastien 1996 
Oostende  Francken/ESAK Schoofs/BAV  Marinx/SMAC
2010 14-mrt Stene Laurens Vander- Jonas Simon 1995
Oostende  linden/DCLA Maselis/ABES Denis/DUFF
2009 01-mrt Stene Philip Ward Van Der Brecht 1994
Oostende Cortvriendt/AVT  Kelen/DAC Bertels/ABES
2008 9-mrt Stene Dorian Christophe Stijn De 1993
Oostende Fintolini/RFCL Dekeyser/WRC Blende/HAMM
2007  11-mrt Stene Tarik Arno Aloys 1992
Oostende  Moukrine/HERV De Feyter/LAT Kwizera/OSGA
2006 12-mrt Stene Thomas Van de  Thomas Casimir 1991
Oostende Putte/RCG De Bock/VS Reijnders/BONH
2005 27-feb Frederik Van der Jan Dieter 1990
Oostende Elst/ZA Vervaet/AVLO Vanstreels/DUFF
2004 07-mrt Darcis Timothy Van Sidi-Mohamed 1989
Oostende Claessens/VAMB Loon/DUFF Melhaoui/ATLE
2003 09-mrt Jochen Franky Younis 1988
Oostende Verdeyen/DCLA Aerts/AVT Vossen/ADD
2002 10-mrt Nicolas Bernard Bert 1987
Oostende Dieudonne/SMAC Bong/HF Vermander/VITA
2001 18-mrt Brecht Roel Tom 1986
Oostende Vermeersch/OB Jacobs/ACHL Meire/OB
2000 12-mrt Frederik Mario Van Marco De 1985
Oostende De Vuyst/ASVO Waeyenberge/DUFF Gelissen/MACD
1999 14-mrt Joost Misikir Jeremy 1984
Oostende Cosyn/VITA Corhay/RFCL Van Ophem/DCLA
1998 08-mrt Lander Pieter Nick 1983
Oostende Tytgat/AZW Sollier/ACG Brunet/HCO
1997 16-mrt Tim Sebastien Tom 1982
Mol De Vilder/HCO Durez/DS Van Rooy/ACHL
1996 17-mrt Filip Isaak Ralf 1981
Zolder Goemaere/DCLA Bultynck/BEHO Schutters/GENK
1995 19-mrt Maarten Vincent Bram 1980
Sinaai Van Steen/OEH Merckx/VAC Vandamme/OB
1994 12-mrt Nick Joeri Fabian 1979
Bornem Govaerts/ARAC Jansen/ACHL Haezebrouck/EAH
1993 07-mrt Ben Christophe Wesley 1978
Sinaai Quintelier/ZELE Lumen/MOHA Schatteman/ZELE
1992 15-mrt Vincent Kjell Van- Roel 1977
Marche Baert/AZW melkebeke/KAAG Pauwels/VMOL
1991 02-mrt Gunther Ridouane Steven 1976
Waregem Methot/WESP Es-Saadi/DAK Opsteyn/ATLA
1990 10-mrt Kenny Kris Kris 1975
Zolder Dechamps/OVER Alaerts/LOOI Sadones/ACG
1989 26-feb Jurgen François Lillo 1974
Flémalle Vandewiele/HOUT Carpentier/SPA Zambutto/SER
1988 06-mrt Bart Mario Bart 1973
Vilvoorde Engelen/AVT Auwers/ACHL De Loof/AJAX
1987 01-mrt Nik Johan Benny 1972
Mol Herremans/DILB Van Saen/ACP De Frenne/VS
1986 09-mrt Joeri Van Steven G. 1971
Waregem Goethem/BONH Brebels/AVT Philips/LEBB
1985 10-mrt Bart Frank Pascal 1970
Zolder Deknudt/ACIP Desmet/GREA Poelman/EA
1984 04-mrt Gert Frank Geert 1969
Hechtel Vernelen/LIER Vandebosch/HDD Blieck/HCO
1983 27-feb Bart Eric Luc 1968
Hechtel Meganck/EA Vervloesem/LOOI Peerlinck/HAMM
1982 28-feb Thierry Erik Karel Van 1967
Waregem Jacob/SPA De Tier/AAG Renterghem/AAG
1981 08-mrt Rock Roland Jo 1966
Hechtel Angonese/ULA Pauwels/VMOL Slagmolen/DUFF
1980 24-feb Arnold Van  Marc Marc 1965
Waregem Heesvelde/ASR Nelis/AVMO Neyrinck/HOUT
1979 04-mrt Jean-Pierre Johan Jaak 1964
Waregem Vandebroeck/AVT Vandelanote/HOUT Kerkhofs/BREE
1978 05-mrt Marc Patrick Patrick De 1963
Waregem Maes/LOOI Vandeput/RCT Meulenaer/ACW
   

Cadetten - Jongens - Eerstejaars

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
 2019 24-feb  Maarten Kobe Kobe  2005
Brussel Dewulf/AVR  Wachtelaer/ACKO  Abelshausen/KAPE 
2018  25-feb  Nicolas Casper Mathis 2004 
Brussel Mearegu/DAMP  Lievens/VAC  Lievens/VAC 
2017  12-mrt  Wout Tom Noah 2003 
Wachtebeke  Louagie/HCO  Delrez/RFCL Konteh/OLSE 
2016  13-mrt Sam Van Wouter Yvan-Kevin 2002 
Wachtebeke  Cauwenbergh/VAC  Francart/RCT  Shumbusho/ROBA 
2015  15-mrt Louis Van- Stijn Lennert 2001 
Wachtebeke dermessen/CABW Thienpondt/ASVO Dewulf/RCG 
2014 09-mrt Tim Van De Ewoud Antoine 2000
Wachtebeke Velde/DUFF Parmentier/DCLA Senard/SER
2013 10-mrt Stene Dries Lucas Eliott 1999 
Oostende  Peeters/ACBR  Da Silva/RFCL  Crestan/SMAC 
2012 11-mrt Stene Bastiaan Sander Rob 1998 
Oostende  Ameryckx/OPW  Vercauteren/ACW  Scheerlinck/VAC 
2011 13-mrt Stene Arne Van Vic Dorian 1997 
Oostende Opstal/VAC  Vandamme/HCO Boulvin/CABW 
2010 14-mrt Stene Kobe Sebbe Arno 1996
Oostende Schoofs/BAV Francken/ESAK  Nackaerts/DUFF
2009 01-mrt Stene Simon Simon Van Daan Van 1995 
Oostende  Denis/DUFF  Bruaene/AVR  Diest/OEH 
2008 9-mrt Stene Philip Steven Brecht 1994
Oostende Cortvriendt/AVT Casteele/KKS Bertels/ABES
2007 11-mrt Stene Valere Pierre Lodewijk 1993
Oostende Hustin/DAMP Brogniet/MOHA Roeygens/HALE
2006 12-mrt Stene Braam Reynaldo Aloys 1992
Oostende Goessens/LEBB Latinne/AVT Kwizera/OSGA
2005 27-feb Sebastien Steve Van de Louis 1991
Oostende Varetto/RFCL Voorde/HAMM Seynaeve/KAAG
2004 07-mrt Frederik Van Jan Dieter 1990
Oostende der Elst/ZA Vervaet/AVLO Vanstreels/DUFF
2003 09-mrt Sidi-Mohamed Pieter-Jan Thomas 1989
Oostende Melhaoui /ATLE Van Eynde/DCLA Van de Put/DUFF
2002 10-mrt Ricardo Jochen Quentin 1988
Oostende Longerich/MALM Verdeyen/ROBA Poncelet/SMAC
2001 18-mrt Nicolas Bert Jetro 1987
Oostende Dieudonne/SMAC Vermander/VITA Vanhecke/HCO
2000 12-mrt Tom Levi Charles 1986
Oostende Meire/OB De Feyter/LEBB Van Hees/ULA
1999 14-mrt Bert Dennis Frederik 1985
Oostende Geens/DUFF Laerte/DUFF De Vuyst/ASVO
1998 08-mrt Misikir Kristof Jeremy Van  1984
Oostende Corhay/RFCL Mouton/ACME Ophem/DCLA
1997 16-mrt Matti Pieter Jordy 1983
Mol Buysse/KAAG Desmet/AZW De Clercq/KAAG
1996 17-mrt Tom Philippe Jerome 1982
Zolder Van Rooy/ACHL Verleyen/ACIP Collot/BBS
1995 19-mrt Filip Kevin Ralf 1981
Sinaai Goemaere/DCLA Duprez/AVR Schutters/WACG
1994 12-mrt Bram Vincent Freek 1980
Bornem Vandamme/OB Merckx/VAC Wittemans/BETA
1993 07-mrt Joeri Fabian Arne 1979
Sinaai Jansen/ACHL Haezebrouck/EAH Torfs/DIVA
1992 15-mrt Ben Steven Vande- Christophe 1978
Marche Quintelier/HAMM riviere/KKS Fontaine/RFCL
1991 02-mrt Vincent Peter Gunther 1977
Waregem Baert/AZW Ghesquiere/JSM De Kie/AVMO
1990 10-mrt Gunther Nico Rik 1976
Zolder Methot/WESP Noe/DCLA Wouters/AVOS
1989 26-feb Kris Wim Kris 1975
Flémalle Sadones/ACG Van Hees/VMOL Alaerts/LOOI
1988 06-mrt Jurgen Frederic Tim 1974
Vilvoorde Vandewiele/HOUT Rousseau/ALMA De Cock/LEBB
1987 01-mrt Bart Bart Wim 1973
Mol Blommaert/BAAS Engelen/AVT Seye/AJAX
1986 09-mrt Jochen Nik Gregory 1972
Waregem Jochems/AAC Heremans/DILB Faille/OSGA
1985 10-mrt Michel Kurt Joeri Van  1971
Zolder Fontaine/OPW Vandamme/OB Goethem/BONH
1984 04-mrt Frank Geert Stephan 1970
Hechtel Desmet/GREA Motte/ACG Joseph/AVR
1983 27-feb Filip Gert Luc 1969
Hechtel Steyaert/AJAX Vernelen/LIER Ulin/HOUT
1982 28-feb Rik Eric Chris 1968
Waregem Stepman/AAG Vervloesem/LOOI Feys/KS
1981 08-mrt Thierry Gino G. 1967
Hechtel Jacob/SPA Van Geyte/HAMM De Cock/AAG
1980 24-feb Jan Thierry Rock 1966
Waregem Nuyts/LOOI Voos/ARCH Angonese/ULA
1979 04-mrt Marc Arnold Van M. 1965
Waregem Nelis/AVMO Heesvelde/ASR Den Haese/AAG
1978 05-mrt Jean-Pierre Johan Luc 1964
Waregem Vandebroeck/AVT Vandelanote/HOUT Creemers/AVT
   

Nieuws