Juniores Vrouwen

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2019  24-feb Febe Jana Nanouk 2000
Brussel-Laken Triest/HAMM Van Lent/VOLH  Stevens/ACW 2001
2018  25-feb Mathilde Laura Femke Speelman- 1999
Brussel-Laken Deswaef/WS Swannet/ATAC Rooms/ATAC 2000
2017  12-mrt Elise Justine Laura 1998
Wachtebeke Vanderelst/MOHA Tinck/AVLO Swannet/ATAC 1999
2016  13-mrt Jolien De Eléonore Febe 1997
Wachtebeke  Schaepmeester/RCG  André/BBS  Pardaens/ACP  1998 
2015  15-mrt Vanessa Lisa Elodie Van Den 1996
Wachtebeke Scaunet/OEH Rooms/OEH  Abeele/ACLO  1997 
2014 09-mrt  Astrid Lisa Vanessa 1995
Wachtebeke Verhoeven/LEBB Rooms/AVLO Scaunet/OEH 1996
2013 10-mrt Stene Louise Sara Astrid 1994
Oostende  Carton/HCO  Vande Velde/DUFF  Verhoeven/LEBB  1995 
2012 11-mrt Stene Imana Camilla Jolien Van 1993
Oostende  Truyers/AVT  De Bleecker/DEIN  Hoorebeke/RIEM  1994 
2011 13-mrt Stene Zenobie Van- Jenna Shana 1992
Oostende  Gansbeke/KAAG Wyns/VAC Lauwers/ATAC 1993 
2010 14-mrt Stene Zenobie Van- Kim Julie 1991
Oostende  Gansbeke/KAAG Bosmans/AVT Eysackers/OLSE 1992
2009 01-mrt Stene Jana Van Katrijn Vande Eline 1990
Oostende  Wabeke/HALE Riviere/DEIN Dalemans/KAAG 1991
2008 09-mrt Stene Katrijn Vande Jana Van Charlotte 1989
Oostende Riviere/DEIN  Wabeke/HALE Mahieu/DAMP 1990
2007  11-mrt Stene Charlotte Vicky Nikki 1988
Oostende Mahieu/DAMP Janssens/AVOS Foque/WIBO 1989
2006 12-mrt Stene Barbara Annelore Vanja 1987
Oostende Maveau/FLAC Desaedeleer/OEH Cnops/VAMB 1988
2005 27-feb Selien De Barbara Anne-Sophie 1986
Oostende Schrijder/VS Maveau/FLAC Marechal/HF 1987
2004 07-mrt Selien De Marieken Anne-Sophie 1985
Oostende Schrijder/VS Verhaeghe/MACW Marechal/HF 1986
2003 09-mrt Anke Van Marieken Kirsten 1984
Oostende Campen/ROBA Verhaeghe/MACW Braem/AVT 1985
2002

(a)
10-mrt Evelien Miek Anke Van 1983
Oostende Hofmans/OLSE Vyncke/ACME Campen/ROBA 1984
2001 18-mrt Mieke Evelien Xenia 1982
Oostende Geens/DUFF Hofmans/OLSE Luxem/OLSE 1983
2000 12-mrt Xenia Sigrid Vanden Mieke 1981
Oostende Luxem/OLSE Bempt/DCLA Geens/DUFF 1982
1999 14-mrt Melissa Veerle Van der Nele 1980
Oostende Benoumeur/RFCL Heyden/RCG Huysse/KAAG 1981
1998 08-mrt Cathérine Kristi Ludivine 1979
Oostende Lallemand/RISC De Smedt/KAAG Michel/MALM 1980
1997 02-mrt Cathérine Anke Nathalie 1978
Averbode Lallemand/RISC Onsia/OLSE Rousseau/CABW 1979
1996 03-mrt Evelyne Nathalie Van Ann 1977
Monceau Coussement/DCLA Hoorebeke/ACME Gommers/DUFF 1978
1995 05-mrt Veerle Evelyne Els 1976
Waregem Van linden/KOAC Coussement/DCLA Verthe/KAAG 1977
1994 06-mrt Sandrine Caroline Sonja 1975
Monceau Host/SER Smetz/SMAC Deckers/AVT 1976
1993 14-mrt Sandrine Isabella Sara 1974
Mechelen Host/SER Sluysmans/TACT Gysen/DCLA 1975
1992 08-mrt Anja Isabella Sabine 1973
Averbode Smolders/DUFF Sluysmans/TACT Parent/USTA 1974
1991 03-mrt Anja Laurence Annick 1972
Antwerpen Smolders/DUFF Roobaert/USBR Van Daele/STG 1973
1990 11-mrt Valerie Nathalie Françoise 1971
Amay Collignon/FLEU Deroubaix/GREA Nemry/RIWA 1972
1989 12-feb Sandra Van Den Ingeborg Greet 1970
Waregem Haesevelde/ASVO Huyssen/DUFF Dupain/OLSE 1971
1988 28-feb Els Ilse Chantale 1969
Oostende Peiren/CSF Smolders/MAC Dubois/CSC 1970
1987 08-mrt  Marleen Els Gerda 1968
Woluwe Renders/LOOI Peiren/CSF Foncke/VS 1969
1986 02-mrt  Marleen Joke Anja 1967
Woluwe Renders/LOOI Annerel/OPW Debrabant/WAC 1968
1985 24-feb Tania Brigitte Becky 1966
Woluwe Merchiers/ACZO Heyns/ARAC Mols/VORS 1967
1984 11-mrt  Lief Brigitte Veronique 1965
Zolder Slegers/ARAC Heyns/ARAC Verhoeven/BONH 1966
1983 20-feb Dany Nancy Denise 1964
Vorselaar Renders/ACHL Patteet/KOAC Nijssen/HDD 1965
1982 21-feb Betty Van- Véronique Nancy 1963
Waregem steenbroek/LOOI Collard/ESC Patteet/KOAC 1964
1981 01-mrt  Betty Van- Myriam Greta 1962
Vorselaar steenbroek/LOOI Dumont/ESVR Berghman/OPAC 1963
1980 17-feb Greta Nelly Marleen Van den 1961
Vorselaar Berghman/OPAC Aerts/LOOI Borre/ZOVA 1962
1979 25-feb Bernadette Noella Marlen 1960
Wingene Buysse/ZELE De Feyter/LYRA Christiaens/ZELE 1961
1978 26-feb Denise Marleen Chantal 1959
Wingene Verhaert/ACHL Beirnaert/HAMM Bruneau/SCA 1960
           
Opmerkingen:  
(a) Scholiere Kirsten Braem/AVT wordt 2de;  
Bitjae Getacho/Eth wordt 3de.   
           

Scholieren - Meisjes - Tweedejaars

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2019  24-feb Syrah Hanne Annelies 2002 
Brussel-Laken Ghijselings/KAAG Willems/LAT  Nijssen/ATLA 
2018  25-feb Isabeau Nienke Femke  2001 
Brussel-Laken Lenaerts/ATAC Hellings/AVT Verschoren/LYRA
2017  12-mrt Nanouk Lena Juliette 2000 
Wachtebeke Stevens/ACW Putters/ATLA Thomas/DAMP
2016  13-mrt  Justine Paulien Laura 1999 
Wachtebeke  Tinck/AVLO  Nelissen/ACA  Swannet/ATAC 
2015  15-mrt Elise Eva Isabeau 1998  
Wachtebeke  Vanderelst/MOHA  De Rooy/ACBR  Fonck/KKS 
2014 09-mrt Floor Jolien De Lissa 1997
Wachtebeke Michielsen/ACHL Schaepmeester/RCG Van Lent/VOLH
2013 10-mrt Stene Vanessa Lisa Jana 1996 
Oostende  Scaunet/OEH  Rooms/AVLO  Vandepoele/AVR 
2012 11-mrt Stene Astrid Jana Axana 1995 
Oostende  Verhoeven/LEBB  Goddeeris/KAAG Schaeverbeke/ACME 
2011 13-mrt Stene Camilla Jolien Van Sara Vande 1994
Oostende  De Bleecker/DEIN Hoorebeke/RIEM Velde/DUFF 
2010 14-mrt Stene Imana Evelin   Aria 1993
Oostende  Truyers/AVT  Van Havere/RCG Schouten/VMOL
2009 01-mrt Stene Zenobie Van- Sofie Pauline 1992 
Oostende  Gansbeke/KAAG  Gallein/AVR  Monfils/CABW 
2008 09-mrt Stene Eline Liesbeth Dinja 1991
Oostende Dalemans/KAAG Pollentier/HCO De Win/DAC 
2007 11-mrt Stene Katrijn Vande Jana Van Bo Van 1990
Oostende Riviere/DEIN Wabeke/HALE Gestel/VMOL
2006 12-mrt Stene Charlotte Margot Nikki 1989
Oostende Vandewalle/HAC Mahieu/DAMP Foque/WIO
2005 27-feb Vicky Tinne Van Goid- Natascha 1988
Oostende Janssens/AVOS senhoven/DCLA Pernet/ATLA
2004 07-mrt Barbara Annelore De- Sarah Van 1987
Oostende Maveau/FLAC Saedeleer/OEH Eynde/DCLA
2003 09-mrt Magali Van den Selien De Inge 1986
Oostende Berghe/AVLO Schrijder/VS Schreurs/BREE
2002 10-mrt Marieken Sara Angelique 1985
Oostende Verhaeghe/MACW Segers/LEBB Charlier/BBS
2001 18-mrt Helena Lien Annelies 1984
Oostende Pluymers/AVT Bral/FLAC Stoffels/BVAC
2000 12-mrt Evelien Ellen Van Melissa Van den 1983
Oostende Hofmans/OLSE Leeuwen/RCG Driessche/DILB
1999 14-mrt Xenia Annelies Annelies 1982
Oostende Luxem/OLSE Truyers/DUFF Demuynck/MACI
1998 08-mrt Tinneke Nele Klaartje 1981
Oostende Boonen/DUFF Huysse/KAAG Kennes/DAK
1997 16-mrt Ludivine Kim Katrin 1980
Mol Michel/MALM Offergeld/ABES Truyers/DUFF
1996 17-mrt Cathérine Valerie Heleen 1979
Zolder Lallemand/RISC Gregoire/ARCH Spitaels/VITA
1995 19-mrt An Amelie Farrah 1978
Sinaai Gommers/BAC Angonese/ULA Bonvarlez/AAC
1994 12-mrt Ine Evelyne Els 1977
Bornem Claus/OEH Coussement/DCLA Mehuys/AVMO
1993 07-mrt Cindy Els Els 1976
Sinaai Florent/AJAX Callaerts/ZELE Verthe/DCLA
1992 15-mrt Myriam Sandrine Heidi 1975
Marche Juveyns/DCLA Host/SER De Ridder/ASSA
1991 02-mrt Sara Isabella Muriel 1974
Waregem Gysen/DCLA Sluysmans/TACT Bagi/AVT
1990 10-mrt Anja Katia Laurence 1973
Zolder Smolders/DUFF Andries/DUFF Roobaert/USBR
1989 26-feb Ann Mieke Annick 1972
Flémalle De Wilde/ACME De Wilde/ACME Van Daele/STG
1988 06-mrt Françoise Ingeborg Sandra Van 1971
Vilvoorde Nemry/ACRI Huyssen/DUFF Buggenhout/OPW
1987 08-mrt Lizzy Sylvie Nancy 1970
Woluwe Immesoete/ACME Mulle/HOPP Schroder/MALM
1986 02-mrt  Nancy Els Nathalie 1969
Woluwe Dewolf/BVAV Peiren/CSF Dubois/CSC
1985 24-feb Marleen Joke Els Van 1968
Woluwe Renders/LOOI Annerel/OPW Coillie/AVMO
1984 11-mrt  Anja Sabine Grietje Van- 1967
Zolder Debrabant/WAC Maes/AVMO massenhove/HCO
1983 20-feb Tania Katja Ilse 1966
Vorselaar Merchiers/ACZO Merlin/ZELE Verlinden/HEIS
1982 21-feb Renate Lief Martine 1965
Waregem Vandewiele/OB Slegers/ARAC Hautphenne/ARCH
1981 01-mrt  Kristel Lydia Katrin 1964
Vorselaar Jennis/DUFF Paesen/AVT Poppe/HOUT
1980 17-feb Betty Van- Myriam Carine 1963
Vorselaar steenbroek/LOOI Dumont/EVR Morias/HDD
1979 25-feb Greta Patricia Van Conny 1962
Wingene Berghman/OPAC Damme/VS Vercruyssen/ACZO
1978 26-feb Bernadette Noella Marleen 1961
Wingene Buysse/ZELE De Feyter/LYRA Christiaens/ZELE
           

Scholieren - Meisjes - Eerstejaars

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb
jaar
           
2019 24-feb Emma Laure Abigail 2003
Brussel-Laken Vandeghinste/DUFF  Bilo/ASVO  Michalec/WS* 
2018  25-feb Syrah Florine Janne 2002 
Brussel-Laken Ghijselings/KAAG Delrez/RFCL Bicker/ABES
2017 12-mrt Isabeau Amber Nienke 2001
Wachtebeke Lenaerts/ATAC Nuytten/FLAC Hellings/AVT
2016 13-mrt Laura  Lynn Lena 2000 
Wachtebeke Schadron/ZWAT Dekeyser/AVR Putters/ATLA
2015  15-mrt  Justine Aline Femke Speelman- 1999 
Wachtebeke  Tinck/AVLO  Delbaen/UFF  Rooms/ATAC 
2014 09-mrt Elise Vasilia Eva 1998
Wachtebeke Vanderelst/MOHA Gounakis/AVT De Rooy/ACBR
2013 10-mrt Stene Floor Mathilde Jolien 1997 
Oostende  Michielsen/ACHL Bossut/ATH  Denis/KAPE 
2012 11-mrt Stene Renée Janne Helene 1996 
Oostende  Eykens/KAPE  Geers/SACN  Sensee/ARCH 
2011 13-mrt Stene Astrid Jana Lotte 1995 
Oostende  Verhoeven/LEBB  Goddeeris/KAAG  Hellinckx/OPW 
2010 14-mrt Stene Camilla De Sara Vande Jolien Van 1994 
Oostende  Bleecker/DEIN  Velde/DUFF Hoorebeke/ACME
2009 01-mrt Stene Aria Imana Gwenaelle 1993 
Oostende  Schouten/VMOL  Truyers/AVT Simon/MOHA
2008 09-mrt Stene Zenobie Van- Sofie Veronique 1992
Oostende Gansbeke/KAAG  Gallein/AVR  Wintjens/MACD
2007 11-mrt Stene Silke Van Sofie Liesbeth 1991
Oostende Waeyenberge/DUFF Brys/ACW Pollentier/HCO
2006 12-mrt Stene Katrijn Vande Marlies Mira 1990
Oostende Riviere/DEIN Van Leeuwe/ACME Hoeven/MACD
2005 27-feb Katrien Lindsey De Kelly 1989
Oostende Van Looy/ACHL Grande/OB Murray/ADD
2004 07-mrt Charlotte Vicky Lize 1988
Oostende Engelen/LOOI Janssens/AVOS Bollen/DCLA
2003 09-mrt Jo Barbara Annelore De- 1987
Oostende Swinnen/AVOS Maveau/FLAC saedeleer/OEH
2002 10-mrt Magali Van Den Inge Selien De 1986
Oostende Berghe/AVLO Schreurs/BREE Schrijder/VS
2001 18-mrt Kirsten Marieken Hilde 1985
Oostende Braem/AVT Verhaeghe/MACW Kippers/AVT
2000 12-mrt Lien Helena Sofie 1984
Oostende Bral/MACI Pluymers/AVT Geens/LOOI
1999 14-mrt Charlotte Van- Ellen Evelien 1983
Oostende derbeken/HAC Buts/DUFF Hofmans/OLSE
1998 08-mrt Annelies Elke Xenia 1982
Oostende Truyers/DUFF Offergeld/ABES Luxem/OLSE
1997 16-mrt Tinneke Ilse Cilly 1981
Mol Boonen/DUFF Mertens/SACN De Bruyn/AVT
1996 17-mrt Ludivine Veerle Van der Elke 1980
Zolder Michel/MALM Heyden/RCG Teirlinck/OEH
1995 19-mrt Stephanie Melanie Els 1979
Sinaai De Croock/ZELE Servais/MALM Leenaerts/HERA
1994 12-mrt An Nathalie An 1978
Bornem Gommers/BAC Rousseau/USBI Verlinden/DUFF
1993 07-mrt Ine Ellen Els 1977
Sinaai Claus/AVLO De Kimpe/ZELE Mehuys/AVMO
1992 15-mrt Cindy Sonja Els 1976
Marche Florent/AJAX Deckers/AVT Callaert/ZELE
1991 02-mrt Sandrine Karen Myriam 1975
Waregem Host/SER Quintelier/HAMM Juveyns/DCLA
1990 10 mrt Isabella Juliet Heidi 1974
Zolder Sluysmans/TACT Grainger/DCLA Luyten/LOOI
1989 26-feb Anja Laurence Corry Van 1973
Flémalle Smolders/DUFF Roobaert/USBR Genechten/LOOI
1988 06-mrt Ann Mieke Katleen Van den 1972
Vilvoorde De Wilde/ACME De Wilde/ACME Broeck/ABES
1987 08-mrt Judith Françoise Sandra Van- 1971
Woluwe Dubois/FCL Nemry/ACRI buggenhout/OPW
1986 02-mrt  Lizzy Sylvie Vera 1970
Woluwe Immesoete/ACME Mulle/HOPP Meuris/BOOI
1985 24-feb Nancy Krista Els 1969
Woluwe Dewolf/BVAV Vanwinkel/DUFF Peiren/CSF
1984 11-mrt  Carole Marleen Joke 1968
Zolder Hendrickx/DCL Renders/LOOI Annerel/OPW
1983 20-feb Anja Sabine Annick 1967
Vorselaar Debrabant/WAC Maes/AVMO Renders/ACHL
1982 21-feb Aline Brigitte Tania 1966
Waregem Rodenbach/AAG Heyns/ARAC Merchiers/ACZO
1981 01-mrt  Pascale Renate Lief 1965
Vorselaar Van Winghe/KATW Vandewiele/HOUT Slegers/ARAC
1980 17-feb Kristel Dany Fabienne 1964
Vorselaar Jennis/DUFF Renders/ACHL Vermote/HCO
1979 25-feb Betty Van- Carine Véronique 1963
Wingene steenbroek/LOOI Morias/HDD Collard/BBS
1978 26-feb Conny Greta Carolina 1962
Wingene Vercruyssen/ACZO Berghman/OPW Stock/KS
           
           

Cadetten - Meisjes - Tweedejaars

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons Geb.
jaar
           
2019 24-feb Fien Emma Elke De 2004
Brussel-Laken Peusens/ATLA Vanhoeck/DUFF  Dobbelaere/DUFF
2018  25-feb Marie Emma Vande- Lucie 2003 
Brussel-Laken  Bilo/ASVO ghinste/DUFF Grandjean/CAF
2017 12-mrt Charlotte Van Syrah Emma 2002
Wachtebeke Laethem/HCO Ghijselings/KAAG Dubie/MOHA
2016  13-mrt Amber Femke Nienke 2001 
Wachtebeke Nuytten/FLAC Verschoren/LYRA Hellings/AVT
2015 15-mrt Nanouk Lynn  Lisa 2000 
Wachtebeke  Stevens/ACW  Dekeyser/AVR  Isebaert/KKS 
2014 09-mrt Justine Melanie Kamille 1999
Wachtebeke Tinck/AVLO Bovy/WS Vandenberghe/ACME
2013 10-mrt Stene Elise Eva Esther 1998 
Oostende  Vanderelst/MOHA  De Rooy/ACBR  Madueke/LOOI 
2012 11-mrt Stene Lotte Floor Lore Van 1997 
Oostende  Scheldeman/ADD  Michielsen/ACHL  Cauteren/ZELE 
2011 13-mrt Stene Renée Lieselotte Charlotte 1996 
Oostende  Eykens/KAPE  Schellekens/ROBA  Vieilvoye/HF 
2010 14-mrt Stene Astrid Charlotte Axana 1995 
Oostende  Verhoeven/LEBB  Sijmens/DCLA  Shaeverbeke/ACME 
2009 01-mrt Stene Camilla De Sara Vande Hanne 1994 
Oostende  Bleecker/DEIN  Velde/DUFF  Pardaens/ACP 
2008 09-mrt Stene Nena Evelin Van Imana 1993
Oostende Leunis/VS Havere/LAT Truyers/VMOL
2007 11-mrt Stene Zenobie Van- Sofie Melanie Van 1992
Oostende  Gansbeke/KAAG Gallein/AVR Reeth/DUFF
2006 12-mrt Stene Fran Silke Van Evy 1991
Oostende Van Reeth/HALE Waeyenberge/DUFF Hens/ESAK
2005 27-feb Lynn Katrijn Marlies 1990
Oostende De Coninck/LAT Vande Riviere/DEIN Schils/MAC
2004 07-mrt Lindsey De Kelly Margot 1989
Oostende Grande/OB Murray/ADD Mahieu/DAMP
2003 09-mrt Charlotte Nina Agnes 1988
Oostende Engelen/LOOI Lauwaert/VOLH Laurent/HF
2002 10-mrt Barbara Sarah  Annelore 1987
Oostende Maveau/FLAC Van Eynde/DCLA Desaedeleer/OEH
2001 18-mrt Magali Van Den Inge Selien De 1986
Oostende Berghe/AVO Schreurs/BREE Schrijder/RCG
2000 12-mrt Kirsten Hilde Sara 1985
Oostende Braem/AVT Kippers/AVT Segers/LEBB
1999 14-mrt Helena Sofie Leen 1984
Oostende Pluymers/AVT Geens/LOOI Vandeweege/MACI
1998 08-mrt Kirsten Ann Joke 1983
Oostende Deleu/BETA Schreurs/BREE Meire/OB
1997 16-mrt Xenia Annelies Mieke 1982
Mol Luxem/OLSE Truyers/DUFF Geens/DUFF
1996 17-mrt Tinneke Ilse Jessica 1981
Zolder Boonen/DUFF Mertens/SACN Mayon/DAMP
1995 19-mrt Kim Ludivine Veerle Van der 1980
Sinaai Offergeld/DUFF Michel/MALM Heyden/RCG
1994 12-mrt Stephanie Anneleen Melanie 1979
Bornem De Croock/ZELE Storme/RCG Servais/MALM
1993 07-mrt Sylvie-Anne Katleen Nathalie 1978
Sinaai Elsoucht/OEH Ramaekers/AVT Rousseau/USBI
1992 15-mrt Evelyne Ine Ellen 1977
Marche Coussement/DCLA Claus/AVLO De Kimpe
1991 02-mrt Veerle Tineke Els 1976
Waregem Van linden/KOAC Dhondt/ASVO Verthe/DCLA
1990 10-mrt Sandrine Myriam Nancy 1975
Zolder Host/SER Juveyns/DCLA Verbeke/ASVO
1989 26-feb Sara Ann Van de Françoise 1974
Flémalle Gysen/DCLA Kerkhof/KATW Van Look/HERV
1988 06-mrt Nancy Laurence Elke Van 1973
Vilvoorde Luyten/LOOI Roobaert/USBR Hooreweghe/ACNS
1987 08-mrt Nadine Marfa Ann 1972
Woluwe Van Deynse/ASVO Devriendt/OB Dewilde/ACME
1986 02-mrt Sandra Van Den Ingrid Judith 1971
Woluwe Haesevelde/ASVO Webers/AVT Dubois/FCL
1985 24-feb Vera Hilde Els Van- 1970
Woluwe Meuris/BOOI Vanlaere/ACME derhoeven/VS
1984 11-mrt Krista Els Nathalie 1969
Zolder Vanwinkel/DUFF Peiren/CSF Dubois/CSC
1983 20-feb Carole Joke Marleen 1968
Vorselaar Hendrickx/DCL Annerel/OPW Renders/LOOI
1982 21-feb Anja Sabine Annick 1967
Waregem Debrabant/WAC Maes/AVMO Renders/ACHL
1981 01-mrt Tania Conny Brigitte 1966
Vorselaar Merchiers/ACZO Vermeire/AVMO Heyns/ARAC
1980 17-feb Carine Linda  I. Vander- 1965
Vorselaar Van Looy/AKVO Van Driessche/VS smissen/HDD
1979 25-feb Kristel Dany Miranda 1964
Wingene Jennis/DUFF Renders/ACHL Bogaerts/LYRA
1978 26-feb Betty Van- Véronique Carine 1963
Wingene steenbroek/LOOI Collard/BBS Morias/HDD
           

Cadetten - Meisjes - Eerstejaars

Jaar Datum Goud Zilver Brons Geb
Plaats jaar
           
2019 24-feb Marie Dorien Maaike Vander 2005
Brussel-Laken Dechamps/CABW  Poppe/AVLO  Cruyssen/AZW
2018  25-feb Yali Amelie Jana Kluskens/LAT & 2004 
Brussel-Laken Henderickx/LYRA Sonneville/KAAG Fien Peusens/ATLA
2017 12-mrt Emma Marie Lucie 2003
Wachtebeke Vandeghinste/DUFF Bilo/ASVO Grandjean/CAF
2016  13-mrt Annelies Florine Rani 2002 
Wachtebeke Nijssen/ATLA Delrez/RFCL Pannemans/AVT
2015 15-mrt  Isabeau Lina Estelle 2001 
Wachtebeke  Lenaerts/ATAC  Mebis/ATLA  Temmerman/AVR 
2014  09-mrt Ophelie Leonie Nanouk 2000
Wachtebeke Daigmont/DAMP Lahey/VOLH Stevens/ACW
2013 10-mrt Stene Katinka Carmen Van- Lieze 1999 
Oostende  Bassleer/AVZK  denbroucke/EAH Slos/AVMO 
2012 11-mrt Stene Lone Elise Lies 1998 
Oostende Meertens/AVT  Vanderelst/MOHA Vercauter/LEBB 
2011 13-mrt Stene Lore Van Lotte Lissa 1997
Oostende Cauteren/ZELE  Scheldeman/ADD  Van Lent/SPBO 
2010  14-mrt Stene Renée Lieselotte Remke 1996 
Oostende  Eykens/KAPE Schellekens/ROBA  Hendrickx/OLSE 
2009 01-mrt Stene Astrid Kirsten Axana 1995 
Oostende  Verhoeven/LEBB  Neyens/SACN  Schaeverbeke/ACME 
2008 09-mrt Stene Camilla De Sara Van Kim 1994
Oostende Bleecker/DEIN De Velde/DUFF De Bie/ESAK
2007 11-mrt Stene Valentien Evelin Van Caroline 1993
Oostende De Smet/ASVO Havere/LAT Kniebs/MALM
2006 12-mrt Stene Veronique Zenobie Van- Cyrielle 1992
Oostende Wintjens/MACD Gansbeke/KAAG Gabriel/MALM
2005 27-feb Britt Dinja Lien 1991
Oostende Vanthillo/ACBR De Win/DAC Warpy/DUFF
2004 07-mrt Eva Katrijn Vande Michele De 1990
Oostende Dejonghe/HCO Riviere/DEIN Sutter/ACHL
2003 09-mrt Lindsey Katrien Kelly 1989
Oostende De Grande/OB Van Looy/ACHL Murray/ADD
2002 10-mrt Charlotte Saskia Tinne Van  1988
Oostende Engelen/LOOI Vens/AVR Goidsenhoven/DCLA
2001 18-mrt Sanne Dorien Jo 1987
Oostende Renders/ACHL Clemens/ARAC Swinnen/AVOS
2000 12-mrt Inge Magali Van Den Griet 1986
Oostende Schreurs/BREE Berghe/AVLO Lauryssen/ARAC
1999 14-mrt Kirsten Hilde Christelle 1985
Oostende Braem/AVT Kippers/AVT Istace/BOA
1998 08-mrt Helena Phéline Van Marjolein 1984
Oostende Pluymers/AVT Amersfoort/ATLA Truyers/DUFF
1997 16-mrt Kirsten Ann Joke 1983
Mol Deleu/BETA Schreurs/BREE Meire/OB
1996 17-mrt Mieke Xenia Annelies 1982
Zolder Geens/DUFF Luxem/OLSE Truyers/DUFF
1995 19-mrt Tinneke Ilse Jessica 1981
Sinaai Boonen/DUFF Mertens/SACN Mayon/DAMP
1994 12-mrt Kim Veerle Van der Kelly 1980
Bornem Offergeld/DUFF Heyden/RCG Mermuys/HCO
1993 07-mrt Erika Melanie Stephanie 1979
Sinaai Buyle/EA Servais/MALM De Croock/ZELE
1992 15-mrt Nathalie Griet Nathalie Van- 1978
Marche Rousseau/USBI Wouters/LSVA hoorebeke/ACME
1991 02-mrt Evelyne  Ellen Cindy 1977
Waregem Coussement/DCLA De Kimpe/ZELE Crouquet/CAF
1990 10-mrt Cindy Veerle Tineke 1976
Zolder Florent/AJAX Van linden/KOAC Dhondt/ASVO
1989 26-feb Sandrine Annick Sandra 1975
Flémalle Host/SER Isabeaux/RCM Stals/BREE
1988 06-mrt Sigrid Elke Françoise 1974
Vilvoorde Colson/BERT Tortelboom/ACZO Van Look/HERV
1987 08-mrt Elke Van- Cindy N. 1973
Woluwe deperre/BVAV Lecluse/KKS Dhondt/ASVO
1986 02-mrt Nadine Ann Nancy 1972
Woluwe Van Deynse/ASVO Dewilde/ACME Mols/VMOL
1985 24-feb Sandra Vanden Ingrid H. 1971
Woluwe Haesevelde/ASVO Webers/AVT Devaere/KKS
1984 11-mrt Ann Geertrui Katrin 1970
Zolder Vandorpe/LOOI Driesen/LOOI Luyten/VMOL
1983 20-feb Krista Claudia Nathalie 1969
Vorselaar Vanwinkel/DUFF Delplace/DAC Dubois/CSC
1982 21-feb Ira Ann Joke 1968
Waregem Baeyens/VS Soenen/HOUT Annerel/OPAC
1981 01-mrt Anja Sabine C. 1967
Vorselaar Debrabant/WAC Maes/AVMO Bouckaert/HOUT
1980 17-feb Lutgard Ilse Tania 1966
Vorselaar Verschueren/AKVO Verlinden/HEIS Merchiers/ACZO
1979 25-feb Carine Odette Linda 1965
Wingene Van Looy/AKVO Moonen/MACD Van Driesche/VS
1978 26-feb Kristel Geertruida Van- Miranda 1964
Wingene Jennis/DUFF denberghe/OB Bogaerts/LYRA
           

Nieuws