Lange Cross Mannen

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons  
           
2019
(g)
24-feb Soufiane Robin Lander  
Brussel-Laken Bouchikhi/RFCL Hendrix/OEH Tijtgat/EA  
2018  25-feb Isaac Soufiane Simon  
Brussel-Laken Kimeli/OEH Bouchikhi/RFCL Debognies/OEH  
2017  12-mrt Isaac Soufiane Dieter  
Wachtebeke Kimeli/OEH Bouchikhi/CABW Kersten/ADD  
2016  13-mrt Jeroen Bashir Kim  
 Wachtebeke D'hoedt/CABW Abdi/RCG Ruell/RESC  
2015 15-mrt Isaac Koen Thomas  
Wachtebeke Kimeli/OEH Naert/RESC De Bock/OEH  
2014 09-mrt Jeroen Bashir Abdelhadi  
Wachtebeke D'hoedt/OEH Abdi/RCG El Hachimi/RFCL  
2013
(f)
10-mrt Stene Koen Bashir Stijn  
Oostende  Naert/EA  Abdi/RCG  Garain/ACP   
2012 11-mrt Stene Bashir Atelaw Jeroen  
Oostende  Abdi/RCG Bekele/ROBA  D'hoedt/OEH   
2011
(e)
13-mrt Stene Atelaw Jeroen Bashir  
Oostende Bekele/ROBA D'hoedt/OEH Abdi/RCG  
2010 14-mrt Stene Pieter Atelaw Sanne  
Oostende  Desmet/OEH Bekele/AVZK Torfs/DUFF  
2009
(d)
01-mrt Stene Atelaw Pieter Willem  
Oostende  Bekele/AVZK  Desmet/OEH Van Hoof/ROBA  
2008
(c)
09-mrt Stene Tom Van Hans Dries  
Oostende Hooste/OEH Janssens/DUFF Busselot/OEH  
2007
(b)
11-mrt Stene Rik Stijn Hans  
Oostende Ceulemans/ADD Vandevelde/AZW Janssens/DUFF  
2006 12-mrt Stene Pieter Tom  Jesse  
Oostende Desmet/AZW Van Hooste/OEH Stroobants/DCLA  
2005 27-feb Tom Rik Hans  
Oostende Van Hooste/OEH Ceulemans/ATLA Janssens/DUFF  
2004 7-mrt Tom Rik Krijn Van  
Oostende Compernolle/RIEM Ceulemans/ATLA Koolwijk/LOOI  
2003 9-mrt Tom Hans Christian  
Oostende Van Hooste/OEH Janssens/DUFF Nemeth/CABW  
2002 10-mrt Tom Frederic Koen  
Oostende Van Hooste/OEH Collignon/HERV Van Rie/ACP  
2001 18-mrt Tom Ruddy Jerry Van den  
Oostende Van Hooste/OEH Walem/ACLO Eede/DAC  
2000
(a)
12-mrt Jerry Van den Stefan Van Den Tom  
Oostende Eede/DAC Broek/BONH Van Hooste/OEH  
1999 14-mrt Mohammed Koen Ruddy  
Oostende Mourhit/RFCL Van Rie/ACP Walem/MOHA  
1998 8-mrt Mohammed Tom Marc Vander-  
Oostende Mourhit/RFCL Van Hooste/OEH Straeten/ESC  
1997 2-mrt Mohammed Eric Tom  
Averbode Mourhit/RFCL Bouffioux/RFCL Van Hooste/OEH  
1996 3-mrt Monceau William Marc Vander- Filip Van  
Sur Sambre Van Dijck/LOOI Straeten/ESC Damme/LEBB  
1995 5-mrt Vincent William Hans Van Der  
Waregem Rousseau/RISC Van Dijck/LOOI Hoeven/DILB  
1994 6-mrt Monceau Vincent Ruddy Eddy  
Sur Sambre Rousseau/RISC Walem/AVT Hellebuyck/AVT  
1993 14-mrt Vincent William Eddy  
Mechelen Rousseau/RISC Van Dijck/LOOI Hellebuyck/AVT  
1992 8-mrt Vincent Ruddy Jos  
Averbode Rousseau/MOHA Walem/MOHA Maes/AVT  
1991 3-mrt Vincent Ruddy Jos  
Antwerpen Rousseau/MOHA Walem/MOHA Maes/AVT  
1990 11-mrt Vincent Peter Van de Gino Van  
Amay Rousseau/MOHA Kerkhove/DCLA Geyte/HAMM  
1989 12-feb Jos Raf Eddy  
Waregem Maes/AVT Wijns/DUFF Hellebuyck/AVT  
1988 28-feb Vincent William Eddy  
Oostende Rousseau/MOHA Van Dijck/LOOI Hellebuyck/AVT  
1987 1-mrt Vincent Jos Eddy  
Mol Rousseau/MOHA Maes/AVT Depauw/ZOVA  
1986 9-mrt Eddy Karel Jean-Pierre  
Waregem Depauw/ZOVA Lismont/FCL Paumen/AVT  
1985 10-mrt Jef Geert Ghislain  
Zolder Gees/ZOVA Deruddere/AVMO Fourrier/AVT  
1984 4-mrt Vincent Alex Raymond  
Hechtel Rousseau/MOHA Hagelsteens/FCL Van Paemel/VS  
1983 27-feb Leon Karel Erik  
Hechtel Schots/FCL Lismont/FCL De Beck/DCL  
1982 28-feb Leon Erik Karel  
Waregem Schots/FCL De Beck/DCL Lismont/FCL  
1981 8-mrt Emiel Erik Alex  
Hechtel Puttemans/DCL De Beck/DCL Hagelsteens/FCL  
1980 24-feb Karel Leon Willy  
Waregem Lismont/FCL Schots/FCL Polleunis/OB  
1979 4-mrt Leon Frank Erik  
Waregem Schots/FCL Grillaert/AAC De Beck/DCL  
1978 5-mrt Willy Karel Rik  
Waregem Polleunis/DCL Lismont/FCL Schoofs/FCL  
           
(a) Hilaire N'tirempeba/CABW wint de wedstrijd.  
(b) Tasama Faisa Dame/RFCL wint de wedstrijd.  
(c) Tasama Faisa Dame/RFCL wordt 2de en Atelaw Bekele/AVZK wordt 4de.  
(d) Tasama Faisa Dame/RFCL wint en Vital Gahungu/RFCL wordt 4de  
(e) Tasama Faisa Dame/VAC wordt 2de.  
(f) Tasama Faisa Dame/VAC wint.  
(g) Tasama Faisa Dame/VAC wordt 3de buiten wedstrijd.  
           

Korte Cross Mannen

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons  
           
           
2019  24-feb Ali Dieter Wesley  
Brussel-Laken Hamdi/DCLA Kersten/ADD De Kerpel/ROBA  
2018 25-feb Jeroen Oussama Pierre-Antoine  
Brussel-Laken D'hoedt/CABW Lonneux/RFCL Balhan/RESC  
2017  12-mrt Ali Wesley Kim  
Wachtebeke Hamdi/DCLA De Kerpel/ROBA Ruell/RESC  
2016  13-mrt Sam Dieter Simon  
Wachtebeke Valgaeren/HULS Kersten/ADD Debognies/OEH  
2015 15-mrt Ismael Simon Yannick  
Wachtebeke Debjani/CABW Debognies/OEH Michiels/VMOL  
2014 09-mrt Pieter-Jan Isaac Thomas  
Wachtebeke Hannes/OLSE Kimeli/OEH De Bock/HAMM  
2013 10-mrt Stene Pieter-Jan Wesley Kim  
Oostende  Hannes/OLSE  De Kerpel/ROBA  Ruell/DCLA  
2012
(d)
11-mrt Stene Pieter-Jan Ali Valere  
Oostende  Hannes/OLSE Hamdi/GRIM  Hustin/DAMP  
2011 13-mrt Stene Wesley De Dries Maarten  
Oostende Kerpel/ROBA  Busselot/DCLA Van Steen/DCLA  
2010 14-mrt Stene Wesley De Ali Mario Van  
Oostende  Kerpel/ROBA  Hamdi/GRIM Waeyenberge/DUFF  
2009 01-mrt Stene Kim Andreas Sebastien  
Oostende Ruell/DCLA  Van Ham/DAC Dewitte/RESC  
2008
(c) 
09-mrt Stene Kim Pieter Maarten  
Oostende Ruell/DCLA Rijnders/DCLA Van Steen/DCLA  
2007
(b)
11-mrt Stene  Dries Mario Van Kim  
Oostende Busselot/OEH Waeyenberge/DUFF Ruell/DCLA  
2006 12-mrt Stene Mario Van Tim Kristof Van  
Oostende Waeyenberge/DUFF Clerbout/LAT Malderen/VAC  
2005 27-feb Mario Van Johan Omar  
Oostende Waeyenberge/DUFF Vermeiren/OEH Bekkali/OEH  
2004 7-mrt Ridouane Wim Johan  
Oostende Es-Saadi/DCLA Borms/DUFF Vermeiren/OEH  
2003 9-mrt Ridouane Tim Monder  
Oostende Es-Saadi/DCLA Clerbout/LAT Rizki/ATLE  
2002 10-mrt Ridouane Hans Tim  
Oostende Es-Saadi/DCLA Janssens/DUFF Clerbout/LEBB  
2001 18-mrt Jurgen Joeri Frederic  
Oostende Vandewiele/AVMO Jansen/DUFF Desmedt/VAC  
2000 12-mrt Patrick Luc Frederic  
Oostende Grammens/RIEM Bernaert/MACI Desmedt/VAC  
1999 14-mrt Luc Emmanuel Frederic  
Oostende Bernaert/AVT Loverie/WIBO Desmedt/VAC  
1998 8-mrt Wout Van Den Frederic Jerome Van  
Oostende Broeck/ESC Desmedt/ESC Reusel/CABW  
1997 2-mrt François Luc Rudy  
Averbode Carpentier/SPA Bernaert/AVT Vlasselaer/CABW  
1996 3-mrt Monceau Frederic Jerome Van Abderraham  
Sur Sambre Desmedt/CABW Reusel/RISC Dahmani/RFCL  
1995 5-mrt Rudy Philippe Wim  
Waregem Vlasselaer/CABW Brisy/SPA Borms/SPBO  
1994
(a)
6-mrt Monceau Rudy Frederic L.  
Sur Sambre Vlasselaer/CABW Collignon/HERV Baiyot/CSF  
1993 14-mrt Bart Denis Tom  
Mechelen Meganck/EA Renuart/RISC Willaert/AVR  
1992 8-mrt Christophe Rudy Luc  
Averbode Impens/RCG Vlasselaer/CABW Bernaert/OB  
           
(a) G.Nabil (Tun) wordt 3de.    
(b) Abdi Nagassa/VOLH en Fadil Ouahjoujou worden 2de en 3de.    
(c) Merdji Tayeb/CRAC wordt 2de.    
(d) Abdellah Dacha/ROBA wint; Mohamed Berok/ASVO wordt 4de.    

Nieuws