Lange Cross Vrouwen

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons
         
2019  24-feb Hanna Sofie Hanne
Brussel-Laken  Vandenbussche/AVR Van Accom/ACHL Verbruggen/VITA
2018 
(g)
25-feb Imana Sofie

Nina

Brussel-Laken  Truyers/CABW Van Accom/ACHL Lauwaert/ROBA
2017 
(f)
12-mrt  Louise  Sofie Imana
Wachtebeke Carton/ACME  Van Accom/ACHL Truyers/AVT 
2016 
(f)
13-mrt  Louise Veerle Julie
Wachtebeke  Carton/ACME  Dejaeghere/AVR  Van De Velde/FLAC 
2015  15-mrt  Louise Veerle Veerle
Wachtebeke  Carton/ACME  Dejaeghere/AVR  Van linden/ASVO
2014  09-mrt Veerle Veerle Louise
Wachtebeke  Dejaeghere/AVR  Van linden/ASVO Carton/HCO 
2013 10-mrt Stene Almensh Veerle Veerle
Oostende  Belete/VAC  Dejaeghere/AVR  Van linden/DCLA 
2012 11-mrt Stene Veerle De- Barbara Veerle
Oostende jaeghere/AVR Maveau/AVR Van linden/DCLA
2011 13-mrt Stene Veerle De- Selien De Sigrid Vanden
Oostende jaeghere/AVR Schrijder/RCG Bempt/DCLA 
2010 14-mrt Stene Veerle De- Selien De Xenia
Oostende  jaeghere/HULS Schrijder/RCG Luxem/OLSE
2009
(e)
01-mrt Stene Veerle De- Selien De Sigrid Vanden
Oostende  jaeghere/HULS  Schrijder/VS  Bempt/DCLA 
2008
(d)
09-mrt Stene Elke Van Xenia Sandra
Oostende Hoeymissen/DCLA Luxem/OLSE Schenkel/DCLA
2007 11-mrt Stene Nathalie Stephanie De Anke Van
Oostende De Vos/HULS Croock/ZELE Campen/ROBA
2006 12-mrt Stene Nathalie Anja Anke Van Campen/ROBA
Oostende De Vos/VAC Smolders/RIEM
2005 27-feb Mounia Nathalie Mieke
Oostende Aboulahcen/ATLE De Vos/STAX Geens/DUFF
2004 07-mrt Anja Kim Mounia
Oostende Smolders/AVT Offergeld/DUFF Aboulahcen/ATLE
2003 09-mrt Fatiha Kim Anja
Oostende Baouf/CABW Offergeld/DUFF Smolders/AVT
2002 10-mrt Anja Fatiha Stephanie
Oostende Smolders/DUFF Baouf/CABW De Croock/ZELE
2001 18-mrt Anja Fatiha Sigrid Vanden
Oostende Smolders/DUFF Baouf/CABW Bempt/DCLA
2000 12-mrt Anja Stefanija Isabelle
Oostende Smolders/DUFF Statkuviene/ASSA Collier/OEH
1999 14-mrt Anja Lief Stefanija
Oostende Smolders/DUFF Slegers/AVT Statkuviene/ASSA
1998 08-mrt Anja Veerle Véronique
Oostende Smolders/DUFF Dejaeghere/MACI Collard/GRIM
1997 02-mrt Anja Marleen Anne-Marie
Averbode Smolders/DUFF Renders/AVT Danneels/AVT
1996
(c)
03-mrt Anne-Marie Lief Anja
Monceau sS. Danneels/AVT Slegers/BRRC Smolders/DUFF
1995
(b)
05-mrt Lief Anne-Marie Marleen
Waregem Slegers/AVT Danneels/AVT Renders/AVT
1994
(a)
06-mrt Lief Véronique Anja
Monceau sS. Slegers/AVT Collard/RFCL Smolders/DUFF
1993 14-mrt Véronique Ingrid Els
Mechelen Collard/TCB Delagrange/AVT Peiren/CSF
1992 08-mrt Lief Véronique Marleen
Averbode Slegers/AVT Collard/BTC Renders/LOOI
1991 03-mrt Lief Véronique Anja
Antwerpen Slegers/AVT Collard/ESC Debrabant/AZW
1990 11-mrt Véronique Lief Corinne
Amay Collard/ESC Slegers/AVT Debaets/DCLA
1989 12-feb Véronique Marleen Maria Van
Waregem Collard/ESC Renders/LOOI Gestel/ACHL
1988 28-feb Véronique Lief Ingrid
Oostende Collard/ESC Slegers/ARAC Delagrange/HCO
1987 08-mrt Véronique Lief Agnes
SL.Woluwe Collard/ESC Slegers/ARAC Pardaens/VAC
1986 02-mrt Corinne Lief Ingrid
SL.Woluwe Debaets/ACG Slegers/ARAC Delagrange/HCO
1985 24-feb Betty Van- Corinne Lief
SL.Woluwe steenbroek/LOOI Debaets/ACG Slegers/ARAC
1984 11-mrt Francine Corinne Magda
Zolder Peeters/AVT Debaets/ACG Ilands/DUFF
1983 20-feb Francine Marie-Christine Magda
Vorselaar Peeters/AVT Deurbroeck/ACG Ilands/DUFF
1982 21-feb Magda Marleen Marie-Christine
Waregem Ilands/LAC Mols/AKVO Deurbroeck/ACG
1981 01-mrt Marie-Christine Francine Magda
Vorselaar Deurbroeck/ACG Peeters/AVT Ilands/LAC
1980 17-feb Magda Marie-Christine Francine
Vorselaar Ilands/LAC Christiaens/ACME Peeters/AVT
1979 25-feb Francine Marleen Marie-Christine
Wingene Peeters/AVT Mols/AKVO Christiaens/ACME
1978 02-feb Marleen Monique Nadine
Wingene Mols/AKVO Seys/ACIP Claes/LOOI
         
Opmerkingen        
(a) Stefanija Stakuviene (Lit/ASSA) wordt 2de.
(b) Stefanija Statkuviene (Lit/ASSA) wordt 2de.
(c) Stefanija Statkuviene (Lit/ASSA) wint.
(d) Mimi Belete (Eth/KKS) wint.
(e) Almensh Belete (Eth/VAC) wordt 2de.
(f) Stephanie Barnes (Gbr/CABW) wordt 3de.
(g) Stephanie Barnes (Gbr/CABW) wordt 2de.
         

Korte Cross Vrouwen

Jaar Datum - Plaats Goud Zilver Brons
         
2019  24-feb Elise Camille Jenna
Brussel-Laken   Vanderelst/MOHA Muls/RESC  Wyns/VAC 
2018  25-feb   Renée Elise Justine
Brussel-Laken   Eykens/KAPE  Vanderelst/MOHA Tinck/AVLO 
2017  12-mrt Zenobie Evy Kaat 
 Wachtebeke  Van Gansbeke/ACME  Pieters/HAC Vermeulen/ACHL 
2016  13-mrt Lisa Renée Jolien
Wachtebeke  Rooms/OEH  Eyckens/KAPE  Van Hoorebeke/RIEM 
2015  15-mrt Zenobie Jenna Lore
Wachtebeke  Van Gansbeke/ACME  Wyns/VAC  Tack/ACHL 
2014 09-mrt  Sofie  Agnes  Valerie
Wachtebeke  Van Accom/ACHL  Laurent/RESC  Van Bogaert/ACW 
2013 10-mrt Stene Sigrid Vanden Valerie Jenna
Oostende   Bempt/DCLA  Van Bogaert/ACW Wyns/VAC 
2012 11-mrt Stene Katrijn Vande Evy Eline
Oostende  Riviere/RIEM Pieters/HAC Deboth/DCLA 
2011 13-mrt Stene Anne-Sophie Marieken Corinne
Oostende Marechal/HF Verhaeghe/DCLA Debaets/DCLA
2010 14-mrt Stene Sigrid Vanden Klaartje Anne-Sophie
Oostende  Bempt/DCLA Kennes/ROBA Marechal/HF
2009 01-mrt Stene Veerle Van Corinne Stephanie
Oostende linden/DCLA  Debaets/DCLA De Croock/ZELE
2008
(c)
09-mrt Stene Barbara Sigrid Vanden Marieken
Oostende Maveau/FLAC  Bempt/DCLA Verhaeghe/DCLA
2007
(b)
11-mrt Stene Sigrid Vanden Isabella Els
Oostende Bempt/DCLA Sluijsmans/RFCL Verthé/AZW
2006 12-mrt Stene Sylvie Griet Véronique
Oostende Verthé/AZW Terryn/RFCL Collard/BAV
2005
(a)
27-feb Liesbeth Van Griet Elke
Oostende de Velde/DCLA Terryn/RFCL Offergeld/DUFF
2004 7-mrt Mieke Liesbeth Van Veerle Van
Oostende Geens/DUFF de Velde/DCLA linden/DCLA
2003 9-mrt Veerle De- Mieke Nathalie
Oostende jaeghere/FLAC Geens/DUFF De Vos/STAX
2002 10-mrt Véronique Helen Van Mieke
Oostende Collard/BAV Lysebetten/ACW Geens/DUFF
2001 18-mrt Véronique Klaartje Els
Oostende Collard/BAV Kennes/ROBA Leenaerts/ROBA
2000 12-mrt Véronique Fatiha Helen Van
Oostende Collard/BAV Baouf/CABW Lysebetten/ACW
1999 14-mrt Els Van Eva Suzy
Oostende Coillie/AVMO Fevery/AVT Tyskens/SACN
1998 8-mrt Els Van Anja Sandrine
Oostende Coillie/AVMO Buysse/RCG Host/SER
1997 2-mrt Els Ina Isabelle
Averbode Verthé/KAAG Jaspers/AVT Duchene/SPA
1996 3-mrt Els Van Ina Françoise
Monceau sSamb. Coillie/AVMO Jaspers/AVT Nemry/CABW
1995 5-mrt Els Van Maria Linda
Waregem Coillie/AVMO Byczkowska/AVT Berghman/LEBB
1994 6-mrt Maria Laurence Nicole
Monceau sSamb. Byczkowska/AVT Roobaert/CABW Poels/DCLA
1993 14-mrt Laurence Anja Linda
Mechelen Roobaert/USBR Buysse/RCG Berghman/AVT
1992 8-mrt Linda Els Van Carine
Averbode Berghman/AVT Coillie/AVMO Morias/AVT
         
Opmerkingen:        
(a): Rosemary Kithusi (Ken/VAC): 3de buiten wedstrijd.
(b): Mimi Belete (Eth/KKS): 2de buiten wedstrijd.
(c): Almensh Belete (Eth/KKS) wordt 2de buiten wedstrijd.

Nieuws