BvVl Pup/Min meisjes – zaterdag 18 april

Tijdschema

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
FLAC (Wervik) HAMM VITA KAPE AVZK ACA
AVR ACW VS OLSE ROBA SACN
AZW AVLO DAC BVAC LYRA AVT
MACW RIEM ACP ACBR LIER ADD
DEIN SPBO OEH ABES DCLA TACT
HCO STAX ACG ATAC RAM GENK
ACME ALVA ATLE HAKI DUFF ATLA
RCG EA ZA AVKA VMOL RCT
KAAG LEBB ACKO ZWAT ARAC LOOI
OB VOLH SPVI BRAB ACHL DALO
ASVO PEGA VAC      
           

BvVl Pup/Min jongens – zondag 19 april

Tijdschema

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
AVR LEBB VS ACBR  ABES  ATLA 
DEIN AVLO DAC  BVAC  ROBA AVT 
AZW ACW EA  KAPE LYRA  DALO 
ACME SPBO VITA  ARAC DCLA  ADD 
MACW VOLH ACP OLSE  AVZK  ACA 
FLAC HAMM ACG  ACHL RAM   GENK
HCO SPVI ATLE  ZWAT LIER   TACT
OB VAC KAAG  ATAC  ACKO  LOOI
STAX ALVA OEH VMOL   AVKA SACN 
ASVO RIEM RCG  BRAB  HAKI RCT 
  PEGA ZA    DUFF  
           
Finale BvV Pup/Min op zaterdag 12 september 2020 

BvVl Cad/Sch meisjes + jongens – zaterdag 2 mei

Tijdschema

Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 A Land 3 B  
RCG VAC SPBO OB ZWAT  
ACHL ATLA AVR RIEM AVZK  
ACW DAC AZW KKS RAM  
LYRA OEH ATAC HCO KAPE  
AVLO RCT ABES VITA ACA  
DEIN ROBA AVKA ACP ARAC  
AVT ACG OLSE ALVA LIER  
DCLA EA ACME HAMM ADD  
ASVO VS VOLH AVMO  ACBR  
LOOI GENK STAX   ACKO  
KAAG HAC VMOL   HAKI  
FLAC MACW LEBB   DUFF   
        BVAC  
 

IC KBAB en BvVl vrouwen – zaterdag 9 mei (nog geen organisator voor land 3)

Tijdschema

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3
DAMP VMOL  DUFF   SPBO SACN  ARAC 
 RCG ACW  RIEM   AZW ACA  HALE 
 AVLO  DCLA KAPE  MACW  DALO  PEGA 
RFCL  VS FLAC  OB  GENK   KKS
 CABW ACHL  RAM LIER   AVZK  MAC
DEIN   AVT LOOI  HCO   ATAC  SPVI
 RESC  VAC  OLSE HAMM   BRAB  ACKO
HAC   LEBB  RCT AVR  ACBR   VITA
OEH  ATLA VOLH  AVMO  HAKI   ZA
 ROBA  ACME DAC  ACG   ABES  
 ASVO  LYRA  STAX  EA BVAC   
 KAAG  AVKA  ZWAT ACP   ADD  
           

IC KBAB en BvVl mannen – zondag 10 mei (nog geen organisator voor land 3)

Tijdschema

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3
LYRA  AVKA   ACW  MACW DALO  SACN 
 CABW  AVLO  AVR  OB ATLA  PEGA 
RESC   ROBA  LEBB HCO  ACA  MAC 
DCLA   OLSE  ADD  AVMO  GENK BAV
 VAC  DEIN  VS  RIEM AVZK  SPVI
 OEH  AVT  VOLH  ACP ARAC  ACKO 
 KAAG  ACME  LOOI  ACG ATAC  HAC 
 RCG  VMOL  ACBR  HAMM LIER  ZA 
 EA AZW   DAC  SPBO KAPE   
 ACHL  FLAC  RCT  VITA  ZWAT  
 RFCL STAX   ABES  RAM  BRAB  
 DAMP KKS   ASVO  HAKI  BVAC  
           

BvVl Masters (M+V) – zondag 7 juni

Tijdschema

Afd 1 Afd 2A Afd 2B Afd 3    
AVLO LEBB  AVT  VITA     
ACHL  AZW  ZWAT  KAPE     
DEIN  ASVO  ABES  ACA    
ROBA  AVR  AVKA  SACN     
VS  AVMO  LYRA  LIER     
ACW  KAAG  VMOL  VAC     
LOOI  ZA  AVZK  ACP     
ATLA  MACW  DCLA  ATAC     
FLAC  RCG  ARAC  DALO     
RAM  STAX  SPVI  OB     
RIEM  SPBO  RCT  BRAB     
ADD  VOLH  DAC  OEH     
      OLSE     
      ACG    
      BVAC    
           

 

Nieuws