Webshop

 BvVl Pup/Min meisjes – zaterdag 9 april

Tijdschema

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
FLAC (Wervik) LEBB VITA ABES AVZK ACA
AVR ACW VS OLSE ROBA SACN
AZW AVLO DAC BVAC LYRA AVT
MACW RIEM ACP ACBR LIER ADD
DEIN SPBO OEH KAPE DCLA TACT
HCO STAX SPVI AVKA RAM GENK
ACME ALVA ATLE ZWAT ARAC ATLA
HAC EA ZA DUFF VMOL RCT
ACB HAMM VAC HAKI ACKO LOOI
OB PEGA KAAG ESAK ACHL DALO
ASVO VOLH RCG   TUAC  
AVMO          

BvVl Pup/Min jongens – zondag 10 april

Tijdschema

Match 1 Match 2 Match 3 Match 4 Match 5 Match 6
AVR LEBB VS ACBR  VMOL  ATLA 
DEIN AVLO DAC BVAC  ROBA AVT 
AZW ACW EA KAPE LYRA  DALO 
AVMO SPBO VITA ARAC DCLA  ADD 
MACW VOLH ACP OLSE  AVZK  ACA 
FLAC HAMM ACME ACHL RAM   GENK
HCO PEGA STAX  ZWAT LIER   RCT
OB VAC KAAG HAKI  ACKO  LOOI
ACB ALVA OEH ABES   AVKA SACN 
ASVO RIEM RCG ESAK  DUFF  
HAC ATLE ZA   TUAC  
  SPVI        
Finale BvV Pup/Min op zaterdag 24 september 2022

BvVl Cad/Sch meisjes + jongens – zaterdag 30 april

Tijdschema

Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 A Land 3 B  
AVLO VAC SPBO OB ZWAT  
ACHL ATLA AVR RIEM AVZK  
ACW DAC AZW KKS HAKI  
LYRA OEH ATAC HCO KAPE  
RCG RCT ABES VITA ACA  
DEIN ROBA AVKA ACP ARAC  
AVT ACG OLSE ALVA LIER  
DCLA EA ACME HAMM ADD  
ASVO VS VOLH AVMO  ACBR  
LOOI GENK STAX ATLE BVAC  
KAAG HAC VMOL PEGA SACN  
FLAC MACW LEBB RAM TUAC  
      ACKO TACT  
 

IC KBAB en BvVl vrouwen – zaterdag 7 mei

Tijdschema

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B (organisatie DALO 8 mei!) Land 3
DAMP VMOL  VOLH  SPBO DALO  VITA
 RCG ACW  RIEM   AZW ACA  TUAC
 AVLO  DCLA KAPE  MACW  SACN  HALE 
RFCL  VS FLAC  OB  GENK   PEGA
CABW ACHL  RAM LIER   AVZK  KKS
DEIN   AVT LOOI  HCO   ATAC  MAC
 RESC  VAC OLSE HAMM   BRAB  SPVI
HAC   LEBB RCT AVR  ACBR  ACKO
OEH  ATLA DUFF  AVMO  HAKI  ZA
ROBA  ACME DAC  ACG   ABES ALVA
 ASVO  LYRA  STAX  EA BVAC  WIBO
 KAAG  AVKA  ZWAT ACP   ADD ARAC
          ATLE
          BAV

IC KBAB en BvVl mannen – zondag 8 mei

Tijdschema

Ere-KBAB Ere-VAL Land 1 Land 2 A Land 2 B Land 3 (organisatie VITA 7 mei!)
LYRA  AVKA   ACW  MACW DALO  SACN
 CABW  AVLO  AVR  OB ATLA  PEGA 
RESC   ROBA  LEBB HCO  ACA  MAC 
DCLA   OLSE  ADD  AVMO  GENK BAV
 VAC  DEIN  VS  RIEM AVZK  SPVI
 OEH AVT  VOLH  ACP ARAC  ACKO 
 KAAG  ACME  LOOI  ACG ATAC  HAC 
 RCG  VMOL  ACBR  HAMM LIER  ZA 
 EA AZW   DAC  SPBO KAPE   TUAC
 ACHL FLAC  RCT  VITA  HAKI HALE
 RFCL STAX   ABES  RAM  BRAB ALVA
 DAMP KKS   ASVO  ZWAT  BVAC ATLE

BvVl Masters (M+V) – zaterdag 28 mei

Tijdschema

Afd 1 Afd 2A Afd 2B Afd 3    
AVLO LEBB  AVT  VITA     
ACHL  AZW  ZWAT  SACN     
DEIN  ASVO  ABES  LIER    
ROBA  AVR  AVKA  VAC     
VS  AVMO  LYRA   ACP    
ACW  KAAG  VMOL  OB    
LOOI  ZA  AVZK  ACB    
ATLA  MACW  DCLA  BRAB    
FLAC  RCG  ARAC  OEH    
RAM  STAX  SPVI  OLSE    
RIEM  SPBO  RCT  ACA    
ADD  VOLH  DAC  ACG    
      BVAC     
      HAKI    
      ACME    
      TACT    

 

Nieuws