Webshop

België treedt aan in de op één na hoogste Europese afdeling tijdens de European Team Championships, namelijk de First League die plaatsvindt in Cluj Napoca, Roemenië.

Ga naar de EAA-site van Cluj Napoca

Ga naar de LOC-site van Cluj Napoca

Ga naar het tijdschema

DEELNEMENDE LANDEN

De twee hoogst geklasseerde landen van de First League promoveren in 2023 naar de Super League en de drie laagst geklasseerde landen degraderen naar de Second League in 2023. 

 

LANDEN

TUSSENSTAND NA DAG 1

EINDSTAND

1.

Tsjechië **

160,50 punten (2)

320,50 punten

2.

Wit-Rusland

158 punten (3)

315 punten

3.

Nederland

175 punten (1)

300 punten

4.

Zwitserland **

141 punten (6)

278 punten

5.

Turkije

136 punten (8)

267 punten

6.

Zweden **

139,50 punten (7)

263,50 punten

7.

Finland **

134 punten (9)

263 punten

8.

Griekenland **

154 punten (4)

255 punten

9.

Noorwegen 

142 punten (5)

243 punten

10.

België

121 punten (10)

242 punten

11.

Roemenië

94 punten (11)

207 punten

12.

Estland *

79 punten (12)

157 punten

 

Ierland

DNS

DNS

*Gepromoveerd in 2019
**Gedegradeerd in 2019

RESULTATEN

Zaterdag 19 juni (Belgische tijd)

16u00

Hamer

Rémi Malengreaux

9de met 61m84 (9v12)

16u00

Polsstok

Fanny Smets

5de met 4m35 (5v12)

17u00

Hinkstap

Elsa Loureiro

12de met 12m23 (12v12)

17u05

400m horden

Tuur Bras

4de in 52"52 (10v12)

17u10

Hoog

Thomas Carmoy

6de met 2m20 (6v12)

17u20

400m horden

Eline Claeys

2de in 58"30 (6v12)

17u41

100m

Rani Rosius

2de in 11"44 (2v12)

17u45

100m 

Kobe Vleminckx

1ste met 10"49 (4v12)

17u45

Discus

Babette Vandeput

7de met 50m92 (5v12)

18u02

800m

Renée Eykens

7de met 2'06"54 (7v12)

18u20

1500m

Jochem Vermeulen

3de met 3'40"02 (3v12)

18u36

400m

Camille Laus

6de met 53"97 (10v12)

18u40

Ver

Thomas Van der Plaetsen

5de met 7m66 (5v12)

18u53

400m

Alexander Doom

2de in 46"08 (2v12)

19u20

5000m

Michael Somers

2de in 13'48"16 (2v12)

19u25

Speer

Kayla Iven

12de met 40m56 (12v12)

19u27

Kogel

Matthias Quintelier

11de met 17m49 (11v12)

19u45

3000m

Febe Triest

12de met 9'43"92 (12v12)

20u05

4x100m

Lucie Ferauge
Justine Goossens
Rani Vincke
Rani Rosius

2de met 44"39 (5v12)

20u27

4x100m

Jordan Paquot
Antoine Snyders
Yoran Deschepper
Kobe Vleminckx

4de met 40"11 (8v12)

Zondag 20 juni (Belgische tijd)

15u04

Hamer

Vanessa Sterckendries

2de met 69m48 (2v12)

15u10

Polsstok

Robin Bodart

7de met 5m20 (7v12)

15u55

Hinkstap

Björn De Decker

7de met 15m27 (7v12)

16u05

Hoog

Zita Goossens

6de met 1m83 (6v12)

16u15

110m horden

Nolan Vancauwenberghe

3de met 14"20 (9v12)

16u42

100m horden

Anne Zagré

2de met 12"87 (2v12)

16u45

Discus

Philip Milanov

3de met 61m26 (3v12)

16u55

800m

Aurèle Vandeputte

3de met 1'47"74 (3v12)

17u10

1500m

Lindsey De Grande

8ste met 4'20"76 (8v12)

17u47

Ver

Bo Brasseur

12de met 5m35 (12v12)

17u56

200m

Imke Vervaet

1ste met 23"30 (1v12)

18u05

200m

Robin Vanderbemden

2de met 21"37 (7v12)

18u15

Kogel

Elena Defrère

10de met 13m84 (10v12)

18u20

5000m

Hanne Verbruggen

9de met 16'36"80 (9v12)

18u34

Speer

Leon Menten

12de met 60m44 (12v12)

18u50

3000m

Wesley De Kerpel

4de met 8'03"94 (4v12)

19u10

4x400m

Naomi Van Den Broeck
Imke Vervaet
Eline Claeys
Camille Laus

1ste met 3'33"71 (5v12)

19u32

4x400m

Jonathan Sacoor
Alexander Doom
Tuur Bras
Camille Snyders

2de met 3'08"09 (6v12)

BELGISCHE SELECTIE

MANNEN

DISCIPLINE

VROUWEN

Kobe Vleminckx/LYRA

100m

Rani Rosius/AVT

Robin Vanderbemden/SER

200m

Imke Vervaet/RCG

Alexander Doom/AVR

400m

Camille Laus/OEH

Aurèle Vandeputte/HAC

800m

Renée Eykens/AA

Jochem Vermeulen/LYRA

1500m

Lindsey De Grande/OEH

Wesley De Kerpel/ROBA

3000m

Febe Triest/ALVA

Michael Somers/LYRA

5000m

Hanne Verbruggen/VITA

Nolan Vancauwenberghe/MOHA

100m horden

Anne Zagré/RESC

Tuur Bras/OEH

400m horden

Eline Claeys/ATLA

Rayane Vanderpoorten/KAAG

3000m steeple

Eline Daelemans/AVLO

Thomas Carmoy/CRAC

Hoog

Zita Goossens/DEIN

Thomas Van der Plaetsen/DEIN

Ver

Bo Brasseur/DCLA

Bjorn De Decker/WIBO

Hinkstap

Elsa Loureiro/RFCL

Robin Bodart/BBS

Polsstok

Fanny Smets/CABW

Mathias Quintelier/LYRA

Kogel

Elena Defrère/VAC

Philip Milanov/VAC

Discus

Babette Vandeput/ATLA

Rémi Malengreaux/RCG

Hamer

Vanessa Sterkendries/OEH

Leon Menten/ACW

Speer

Kayla Iven/RESC

Kobe Vleminckx/LYRA
Yoran Deschepper/MACW
Antoine Snyders/WACO
Gaylord Kuba Di-Vita/CABW
Jordan Paquot/SER

4x100m

Rani Rosius/AVT
Mariam Oulare/RCB
Lucie Ferauge/CABW
Justine Goossens/RCG
Rani Vincke/HAC

Alexander Doom/AVR
Jonathan Sacoor/OEH
Julien Watrin/DAMP
Jonathan Borlée/OEH
Tuur Bras/OEH

4x400m

Paulien Couckuyt/VAC
Imke Vervaet/RCG
Camille Laus/OEH
Naomi Van Den Broeck/ROCA
Hanne Maudens/VS

 

Nieuws